Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy csak nagyon...

Normális az, hogy csak nagyon minimálisan érzem mocorogni a babámat?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, utoljára négy hete voltam uh-án, minden rendben volt, akkor már éreztem néha-néha egy-egy pici kis rezdülést, de ez azóta sem lett sokkal gyakoribb. Akkor mellső fali volt a lepény, plusz az is hozzátartozik a dologhoz, hogy van egy 17 hónapos lányom, így nincs túl sok időm nap közben arra figyelni, hogy mikor mocorog odabent a csöppség. Aggódom, mert vele ilyenkor már "erőteljesebben" éreztem a mozgásokat. Holnap megyek dokihoz, de addig is várok válaszokat.
2011. ápr. 3. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
én a 22. hétben érztem először
2011. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden baba másképp "működik".Annyira az elején vagy még, hogy nem kell aggódnod. Valóban a 20. hét körül érezhetőek mozgásra utaló jelek, de ezek még olyan gyengék, hogy csak nyugalmi állapotban figyelhetők meg.Csak a 30. hét után is láthatóak kívülről a mocorgások.Ne izgulj! Nincs semmi baj. Légy türelmes!
2011. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, ma a dokinál is minden ok volt, úgyhogy emiatt már nem aggodalmaskodok.:)
2011. ápr. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!