Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam ultrahangon....

Fannika00 kérdése:

Most voltam ultrahangon. Eredmény petezsák20.5mm, uterus59.7x84. 0mm, a lényeg a petezsákhoz odairta hogy lapitott. Egy hét mulva menjek vissza volt ilyen valakinek? Nem biztatott. Amugy grav.6hét.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az első terhességem ilyen volt. Nagy volt a petezsák, de nem volt benne élő embrió, nem volt szívhang sem (két hét múlva sem). A lapított azért fontos, mert ha szivárog ki belőle a folyadék, akkor ellapul... :( Sajnálom, de azért még ne add fel, hátha egy hét múlva mégis lesz ott valami csoda! :)
2011. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez nem olyan biztato.pihenek sokat szedem a vitamint hátha segitek evvel is és nem lessz gond.még annyi olyat is olvastam hogy ha teli van a holyag az is lenyomhatja nekem meg nagyon tele volt már ugy kellett vécéznem de telt holyaggal kellett mennem.ez lehet ok,arra hogy lapos?
2011. ápr. 4. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ilyet én nem hallottam, hogy attól lenne lapos, de ez nem azt jelenti, h ilyen nincs is! :)


Mit mondott még amúgy a doki? Szikhólyag látszik? Vagy embrió látszik a petezsákban? Vagy üres a petezsák?

2011. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem látott szerintem semmit legalábbis nem mondta hogy van benne valami csak arra tért ki hogy lehet méhenkivüli vagy elhaloba van vagy kicsi meg ha rosszul vagyok irány a korház ennyitt mondott.amugy egy hét mulva kell visszamenni.csak éppen a méretek alapján látni kellene valamit de én is néztem a monitort és tényleg olyan hosszukás lapos.
2011. ápr. 4. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon. :( Amúgy azért még várjuk meg a jövő hetet!! Hátha! :) Majd írd meg légy szíves, drukkolok értetek nagyon!
2011. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gondolkoztam hogy elmék magánultrahangra még a héten de nem tudom.majd irok.
2011. ápr. 5. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az se lenne rossz ötlet, ha nem tudsz, akkor várd meg az egy hetet. Mindenképp írj majd, tényleg nagyon szorítok Nektek!!
2011. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam ultrahangon és már nem volt lapitott a petezsák 9,6mm uterus 66.1x63.9mm és most 4-5 hetesnek irt remélem igy jo minden majd egy hét mulva megyek ujra.most egy kicsit megnyugodtam.
2011. ápr. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!