Ajànlanàtok nekem Pesten olyan baba butikot ahol a legszebb és legjobb minôségû ruhàkat illetve butorokat tudom megvàsàrolni?

Figyelt kérdés
Szeretném a legjobbat és a legszebbet megvenni. Kûlfôldôn is fogok vàsàrolni, de nem hiszem el hogy Magyarorszàgon nem lehet sehol kapni kimondottan gyônyôrû kûlônleges dolgokat.
2011. ápr. 5. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Allee-ban Chicco

Aréna plázában is van két babaolt, a Mom park földszintéjén is. A nevüket nem tudom. De nagyon szép, minőségi, cérnaszövött ruhákat lehet ott kapni.

2011. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mom: Jacadi. Mesés cuccok vannak, 1-2 dolgot tuti fogok én is venni ott. Bár iszonyú drága.
2011. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baby+Outlet IX kerület Soroksári út.Nem drága viszont minőségi ruhák vannak.Brendon ,Lego,stb.Kifutó modellek és tényleg jó árban vannak a cuccok.
2011. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Next WestEndben

[link]

Esprit itthon is kapható:

//www.esprit.eu/?LKZ=HU&camp=HU_IC_GG_SB_40_001

Ha angol területre tévedsz, ne hagyd ki a Gapet: [link]

2011. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
.. és a diort. [link]
2011. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kinai piacon bisztos talalsz!!
2011. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem ma megézem a Brendont meg a Baby planettet az Arkadba. Később meg a többit :)
2011. ápr. 8. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!