Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Hipp...

Mi a véleményetek a Hipp Natal terhesvitaminról?

Figyelt kérdés

Szerintetek van olyan jó mint az Elevit vagy a Gravida?

Elég ha azt iszom?


2011. ápr. 6. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette kiegyensúlyozottan étkezel, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztasz, akkor elég ez is. én a terhességem nagy részét tavasszal és nyáron töltöttem, nekem az orvosom kifejezetten kérte, hogy lehetőleg ne szedjek vitaminkészítményt a 12. hét után. Azt mondta, hogy amíg jó a vérképem, inkább természetesen vigyem be a vitaminokat :) ezek jobban felszívódnak, mint a tabletták.
2011. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én végig ezt szedtem a terhességem alatt és tökéletes volt a vérképem. Egy baj volt, a végén már annyira megcsömörlöttem az ízétől, hogy alig bírtam lenyelni.
2011. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ízlett :), viszont sokkal kevesebb a vitamintartalma, mint a terhesvitaminoknak.Én akkor ittam, amikor elkezdtem szoptatni (kaptam látogatóktól)...
2011. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy a legeslegjobb vitamin, mondom ezt úgy , h az első várandósság alatt végig szedtem és soha nem voltam fáradt és a vérképem is mindig jó volt.

Az elevitről inkább ne is beszéljünk, ott csak a reklám a nagy , de a beltartalom hát. Én sok rosszat hallottam róla, arról nem beszélve h annyit híznak tőle a kismamák, h csak na. Védőnőként sok mindent hallottam már, míg a hipp natalról csak pozitívat.

2011. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Akinek van véleménye nyugodtan írjon még nekem.

2011. ápr. 8. 09:37
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én az elején Elevitet szedtem, kb. a 18dik hétig, utána pedig ezzel felváltva szedtem. Szerintem nagyon jó.
2011. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Én ez a Hipp Natalt szedtem 4 dik héttől-12.ik hétig.

Mivel veszélyeztetett terhes voltam, mert volt már egy vetélésem,így nekem többféle gyógyszert kellett szednem 12 ik hétig.Folsav,vas nem is emlékszem miket szedtem már,vagy 5 féle gyógyszert kellett szednem.Én nagyon szerettem ezt a Hipp Natalt.13 dik héttől meg a gravidát kellett szednem, és nekem is azt mondta a doki,hogy mostmár a hipp natal helyett inkább sok zöldséget és gyümölcsöt egyek.

Az elevitről nekem is volt ismerősök által tapasztalatom.Az egyik barátnőm 30 kilót hízott az első terhessége alatt és végig az elevitet szedte.Egy másik ismerős pedig 23 kilót hízott ugyanettől.Tehát számomra egyértelmű volt,hogy az elevit kizárt,mert eleve 85 kiló voltam mikor kiderült a terhességem.Ekkor volt a pocaklakó 4hetes.Nem lett volna szerencsés erre a súlyra még jó sok kilót felszedni.Ezt már csak mellékesen írom le,hogy 83 kilóval mentem szülni és 12 nappal hordtam túl a fiam.

Az 5.dik héttől a 13 dik hétig 11 kilót fogytam, és az 5 dik hónapig egy dekát nem híztam.Majd elkezdtem hízni, és végül 83 kilóval mentem szülni és a kisfiam 4040 grammal született.Én a gravidára esküszöm.

2011. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szedtem szoptatás alatta Hippet! Az utolsóval nagyon egyet kell, értsek, én is a Gravira esküszöm! Bár nekem sajna koraszülésem volt, más miatt, de nem híztam, csak 5 kilót majdnem hét hónap alatt, azt is a már lecsökkent súlyomtól számítva, mert amúgy csak hármat.
2011. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ezt ittam mindkét terhességem alatt, nem is bírtam a bocsósokat szedni, rosszúl voltam tőlük. Mind a lányommal, mind az ikerkkel minden ok volt, a vérképeim, minden vizsgálat, súlyuk, stb.
2011. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én hol Hipp Natalt iszok, hol Elevitet szedek. A védőnőm azt mondta, h a Hipp Natal azért is jó, mert nem csinál szorulást. Igaz, nekem az Elevittel sincs sem ilyen, sem más jellegű problémám.Nem híztam meg tőle, a 32. héten plusz 4 kg-nál járok.
2011. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!