Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van folyamatosan nem...

Miért van folyamatosan nem sok (de elég és kellemetlen) nyálkás, átlátszó-sárgás folyásom?

Figyelt kérdés
olyan nyúlos(bocs a fogalmazásért)de mint a takony,és egy ideje már van...28km
2011. ápr. 9. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is van a terhességem eleje óta,nem tudom mitől,de elég kellemetlen.38hkm
2011. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gombás fertőzés, akkor is ha nincsen szaga. Ha van magándokid mondd neki, ad rá gyógyszert, ha nincs akkor pedig vegyél Canesten combit. Ez a legjobb és vény nélküli, nyugodtan lehet használni. Terhesség alatt gyakran előfordul rendes tisztálkodás mellett is.
2011. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem,biztosan nem gomba.nyák nem lehet még ugye?
2011. ápr. 9. 12:22
 4/4 Disi ***** válasza:

Szia!

Nekem is van az eleje óta. 28+5 hm vagyok, egy pár hete pedig nagyon megnőtt a mennyisége is. Gyűlölöm! Örülni kéne, hogy nem jön meg, ehelyett több betétet elhasználok mint előtte. Mindig mondom a védőnőnek, és a dokimnak is, de mivel nem viszket, ezért azt mondták, hogy kénytelen vagyok elviselni. Csak tusolok mióta tudom, hogy babát várok, még az itthoni kádtól is félek, pedig azt én takarítom. Az az igazság, ha már témánál vagyunk, hogy nekem ki szokott pirosodni a bőröm alul, és néha érzékeny is, gondolom az állandó nedvesség miatt, mikor kisbaba voltam, akkor is ki kellett anyukámnak főzni a pelusomat, mert mindig kicsapott. Ráadásul először illatosított tisztasági betétet használtam, és az is irritálta a bőrömet. Szóval ilyenkor mindig megijedek, hogy valami fertőzés, aztán a dokim lecsítit, hogy nem, csak kényes a bőröm. Úgyhogy kitartást, és jó szülést!

2011. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!