Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többgyerekes anyukák Ti hogy...

Többgyerekes anyukák Ti hogy csináljátok/csináltátok ha éjjel kell elindulni a kórházba?

Figyelt kérdés

Nagymama fog a kislányomra vigyázni amikor szülni megyünk..viszont nem tudom hogy hogy legyen...

Ő 25 km-re lakik tőlünk és ha éjjel jön el az idő előtte vigyük át hozzá még a lányom ? vagy engem előtte dobjanak ki a kórházba ? ...ugyanis egyáltalán nem esik útba...szóval nem tudom Ti hogy csináljátok?? Ha éjjel kell menni?Nálatok hogy lesz/volt?


Köszi előre is!


2011. ápr. 11. 13:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 16 hós lesz a lányom szüléskor és ő 4 óra alatt született meg...így nem tudom mennyi időnk lesz...
2011. ápr. 11. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy vitesd be magad mentővel a kórházba, és a férjed intézze a gyereket, vagy keres valakit, aki közelebb lakik, és vigyázna rá, ha muszáj. 25 km kalimpálás mindenfelé a kocsival nem biztos, hogy belefér.

Vagy vigyen be a férjed a kórházba, és utána vigye el a gyereket.

2011. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy a "végjátékban" odaköltöztetni a nagyit, vagy mentővel bemenni a kórházba és apa marad a kicsivel, esetleg átviszi a nagyihoz és utána megy utánad.


Nekünk hálistennek a városban lakott anyósom, így őt tudtuk ugrasztani, de ha nem tudtuk volna, akkor mentővel vitettem volna be magam.

2011. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagytok rosszban, költözzön oda a mami, nyugodtabb leszel. (Nálunk anyukám 700 méterre lakik, őt ugrasztuttuk)
2011. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az elsőt 4 óra alatt megszülted, akkor a második még gyorsabb lesz valószínű.

Én az elsőt 7 óra alatt, a másodikat 4 óra alatt szültem.

Nálunk a szomszéd baráti házaspár vigyázott a nagyra, amíg mi szültünk a férjemmel, de szerencsére nappal jött rám a szülhetnék.

Vigyétek magatokkal a lányotokat szülni és anyukád menjen érte a kórházba, persze csak ha nagyon gyorsan jönnek a fájásaid. (Nekem egyből 3 percesek jöttek a másodiknál.)

Ha még csak 10 perceseid vannak, akkor vigyétek át még a lányodat anyukádhoz. De egyből induljatok az első fájásnál, ne akkor kezdj még el pörköltet főzni :)

Vagy ti induljatok el a kórházba a férjeddel, és amíg anyukád át nem ér a lányodhoz, addig vigyázzon rá egy szomszéd esetleg.

2011. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!