Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molett kismama ruhát hol...

Molett kismama ruhát hol tudok venni? Hol tudok venni 50-es vagy nagyobb kismama nadrágot Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Angliában élek, ahol még bőven 60-as feletti ruhák is vannak, viszont kismamanadrágot még 50-es méretben sem találok.:(


Amúgy hány hetes terhes vagy? Hogy bírod a terhességet?

2011. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! 12 hetes leszek, de a nadrágom már pici :( Egy kicsit félek,h mekkora leszek a szülésre :(

Te mennyi idős vagy?

2011. ápr. 11. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
13+3. A nadrágjaim még jók, mert fogytam 5 kilót a terhesség alatt, meg előtte is egy kicsit, úgyhogy a régieket még tudom használni. Viszont hamarosan újat kell vennem. Arra gondoltam, hogy leggings-t fogok venni és ahhoz tunikát felvenni.
2011. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia! Én tudok ilyen üzletet, de a pontos címet nem emlékszem, véletlenül akadtam rá. A Ferenc körútnál felszállsz a 4es villamosra egy megállót mész a Blaha felé. A villamos végébe szállj. Mikor leszáll látsz egy OTP. Abba a pici utcába menjél be. Egy pici butikon fogsz találni, nagybetűkkel ki volt írva az ablakára hogy nagyméretű ruha. Én ott vettem a kismama nadrágom és felsőm is. Még az egyik megvan ha érdekel szívesen eladom.Két és fél éve voltam ebben az üzletben remélem még megvan.

Remélem tudtam segíteni. Boldog babavárást.

2011. ápr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A c&A ban is vannak nagy méretű nacik.Én mondjuk vettem egy fekete bandázst a meglévő nacijaimhoz, és teljesen jó.Most kezdett nőni a pocim, 16 hetes vagyok.
2011. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én szívből ajánlom a fenti linket, bár én nem vagyok molett, de nekem is külön méretre készített nadrágot a hölgy, ami végigbírta a 9 hónapot és szerintem kibír majd még egy terhességet. A C&A-s nadrágomat az 5. hónapban félre is rakhattam, pedig azt 12.000,- Forintért vettem a másikat meg csak 6.000,- Forintért.

2011. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én 44-es méret vagyok, de sehol nem találok kismama ruhát, mert egyszerűen, csak kis méreteket találok!


Az auchan-ba találtam nagyot, de azok meg lógtak rajtam, esetleg azt tudom ajánlani! bár elég gyér a választék!


Siralmas a helyzet itthon a kismama ruha ügyben!


21+4 kismama

2011. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is az elenorban vásároltam nadrágot, és teljesen jó. Bár én csak a 20. hét körül kezdtem el ténylegesen "kihízni" a nacimat. :-)


Sok sikert és vigyázz magadra, ne szedj fel sok pluszt. :-)


33 hetes molett km :-)

2011. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!