Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvittétek/elviszitek a...

Elvittétek/elviszitek a nagyobbik testvért a 4D ultrahangra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
elvittük, bár 17 hónap van köztük, tehát még ő is nagyon pici volt, apa nyakában ült
2011. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen el fogom vinni. Elvileg (mert még holnap megyek dokihoz, van egy erős pozitív tesztem) jön a kistesó és már most gondolkoztam ezen, és arra jutottam, hogy mindenképpen szeretném majd vinni a kisfiamat. Ráadásul amikor a kisfiamat vártuk, ő nagyon inaktív volt. Egyáltalán nem akarta megmutatni magát. Akkor azt mondta a szonográfus, hogy vigyünk már magunkkal legközelebb valami gyereket a családból, mert az ő hangjukra mindig beindulnak a pocaklakók. Úgyhogy szerintem már csak emiatt is érdemes+ szerintem ez a nagytesónak is egy nagy élmény és kicsit talán jobban el tudja képzelni, hogy mi történik, ha ő is látja, már ha kilát a képből valamit! :)
2011. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 éves a nagy, és nagyon odavan, hogy jön a tesó, és a sima 2D-s UH képeket is felismeri, látja benne amit kell, de mégis kb 2 perc után nagyon unta. Ha tudsz, vigyél magaddal egy harmadik embert apán kívül, aki ebben az esetben tud vele foglalkozni.
2011. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi lányunk 2 éves, elvittük, mert nincs kire hagyni. Az UH abszolút nem érdekelte, de a rendelőhöz vezető lépcsőt kb. 15X mászta meg az apjával, amíg én moziztam:)

Aztán otthon már ő is nézte velünk, amikor ismerősöknek, apának megmutattuk, integetett is a tesónak.

A síma UH-okra is el szokott velünk jönni, de mivel az nem tart ilyen hosszú ideig (és nincs lépcső:) azt végigüli ügyesen, közben beszélek hozzá, "nézd ott a tesó keze, lába, feje stb., most neked integet, a doktor bácsi megnézi jól van-e?"

Szóval a korkülönbség nem mindegy, sztem ovis korban már jobban értékelik, értik a dolgot!

Minden jót!

2011. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!