Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta previa marginalis....

Placenta previa marginalis. Akinek picit rálógott a méhszájra a méhlepény 12 hetesen, annak hogy alakult a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Volt vérzésetek? És mikre hívta fel a doki a figyelmeteket?
2011. ápr. 13. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én vérezgettem, így derült ki- Sok pihenést mondott az orvosom, be is tartottam, pár hét múlva már szépen felvándorolt vagy hogy is mondta a doki. Lényeg, hogy minden rendben lett.
2011. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi vérzés,és szépen feljebb húzódott a 23.hétre.
2011. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem véreztem, én észre se vettem belőle semmit, csak az uh-n látták. Nem kellett feküdnöm, nem voltam eltiltva semmitől. Igazán a 3 nagy mellett nehéz is lett volna kivitelezni a több pihenést :) Az orvosom arra figyelmeztetett, hogy ha vérzek vagy barnázok, azonnal kórház. A köv. uh-n már nem lógott a méhszájra, de még nagyon közel volt hozzá. Végül a 32. hétre húzódott fel annyira, hogy simán szülhettem.
2011. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Hát, én is éppen ezért kérdeztem, kedves Utolsó, mert 4 nagyobb van már (és ők se túl nagyok), és én sem tudom, hogyan pihenhetnék mellettük...

Kérlek, írjatok még, akik érintettek vagytok a témában!

2011. ápr. 13. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem feljebb ment, de még mindig picit rálóg a méhszájra. Semmi bajom, mindent csinálhatok. 18 hetes vagyok, a doki szerint fel fog még menni.
2011. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen is rajta volt, de a 20. hétre már teljesen a hátsó falra "vándorolt". Sosem véreztem, csak az uh-n látta és mondta a dokim.
2011. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére,szépen a hátsófalra húzódott. 25 hetesen már 9 cm-re volt a méhszájtól,míg 12 hetesen félig rálógott.
2011. ápr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És csak egyszer rózsaszíneztem,de azt is csak együttlét után,gondolom az miatt.
2011. ápr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A korai terhességnél nagyon gyakran előfordul.Nálam a kisfiammal a 16. héten vették észre , hogy a placenta teljesen befedte a méhszájat.Én nem vérezgettem, az orvosom azt javasolta,hogy pihenjek sokat, nagyon sok esetben ahogy a pocak növekszik, a placenta is feljebb húzódik.Így is lett 3 hét múlva már csak egy kicsit lógott rá és 5 hét múlva már a mellső falon volt.

Ne aggódj, pihenj sokat! :)

2011. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!