Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi befolyásolja, hogy megtalál...

Mi befolyásolja, hogy megtalálom-e a baba szívhangját vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap végre sikerült megtalálni a 14 hetes babánk szívhangját, viszont a férjem nem volt itthon, nem hallotta. Ma is próbálkoztunk, viszont nem találtam meg. Lehetséges, hogy beljebb bújt vagy úgy fordult, hogy nehezen lehet megtalálni? Sokáig nem akartam próbálkozni, mert biztosan zavarja a zaj.

Ti mindig megtaláltátok a szívhangot?


2011. ápr. 15. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt még nem próbáltam, de amikor a védőnő kereste, mondta, hogy mindenképpen tegyem fel a lábam a kengyelbe (a széken), mert úgy könnyebb megtalálni. Úgyhogy a te testhelyzeted is számít. Szerintem, ha felhúzott lábakkal, nem teljesen vízszintesen fekszel, úgy jó lehet.
2011. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap fekve is meg állva is megtaláltam. Ma sehogy.:(
2011. ápr. 15. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
En mindig megtalaltam. Szerintem probald tovabb, minden milimeteren.
2011. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam és egyből megvolt.:))) Jó erős volt, mégsem írta ki a dopplerem, hogy mennyit ver a szíve. Ha meg mondjuk az egyik artériát találom meg, arra kiírja. Ez vajon mitől lehet?
2011. ápr. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!