Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Édeskömény teát lehet inni...

Édeskömény teát lehet inni terhesség alatt? Csak pár kortyot felfújódás ellenszereként

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Még szoptatás alatt is lehet.
2009. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és Te hogyan készítetted el?
2009. márc. 3. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem valószínű hogy segít. Erre a puffadásra csak a szülés lesz majd gyógyír:)
2009. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kissé irónikus a válasz...
2009. márc. 4. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a 2. választ nem én írtam... Ne foglalkozz vele!Tehát az elkészítés: Felforralod a vizet, beleteszek 1 mokkáskanál édesköményt, kb. 2 percig főzöd. Leveszed a tűzről, 10 percig állni hagyod, majd leszűröd.Ha akarod, édesítheted mézzel, de enélkül is ihatod. Jobbulást! Boldog babavárást! 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Tegnap ittam, csak megijedtem , hogy baj lesz , mert itt a neten ellentmondásos véleményeket olvastam.

még egyszer köszönöm, hogy írtál

2009. márc. 4. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit..! Még egyszer jobbulást! Ha a babáknak segít, neked se fog ártani és a bébikének se:))
2009. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A második vagyok, ne haragudj, nem akartam bunkó lenni!

Sajna én ezt tapasztaltam, hogy a terhesség elejétől a végéig puffadtam, és szorulásom volt. Kipróbáltam mindenfélét amit terhesen lehet (köményes tea, Espumizan stb.)de semmi nem használt. Szülés után két nappal minden gondom elszállt, és azóta is rend van. Remélem neked azért jobb lesz!

Boldog babavárást!

2009. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!