Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4Napja késik. Most voltamUH-on...

4Napja késik. Most voltamUH-on. Megnéznétek a leletemet? Clostyt szedtem, mesni nem jött, helyette ilyen nagyon világos fehéres rózsaszínes valami van ha megtörlöm, de minimális. Vannak halvány pozitív tesztjeim.

Figyelt kérdés

Félidőben uh-on 2domináns tüszőt láttak ovuláció előtt.12mm nyálkahártya,jelenleg petezsák nem található.44mm-es cysztikus képlet.hasűri folyadék nincs.

Azt mondta doki 1hét múlva kell visszamennem.Lehet hogy azért nem jött csak meg mert cisztám van??


2011. ápr. 21. 11:00
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt az uh-os képem

2011. ápr. 21. 11:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál tüszőrepesztőt, akkor nagy eséllyel a Closty csinált egy jó kis cisztát neked. Én is így jártam, de nekem be is görcsölt, lépni se tudtam. Remélem te nem jársz így.
2011. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12mm es nyálkahártyával voltam terhes és nekem sem látszodott semmi 2 hét mulva már volt szivhang is .
2011. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet,hogy azért nem jött meg.Én is így jártam.2 hónapig nem jött meg, novemberben elmentem a dokihoz 3 halvány pozitív teszttel.Férjemmel nagyon megörültünk,hogy baba lesz, megnézett a doki uh-n, meg volt vastagodva a nyálkahártyám, már terhességi tüneteim is voltak, de nem látott semmit.Két hét múlva visszamentem uh-ra és a jobb petefészkemen egy 3,5mm-es ciszta volt, baba sehol...

Azt mondta az orvosom, hogy a ciszta miatt nem jön meg és a szervezetem úgy reagált rá,mintha terhes lennék.. :(

Kaptam egy gyógyszert ami meghozza , hátha kiürül a ciszta is.5 napig szedtem és ahogy a nagykönyvben meg van írva megjött...9 napig...néztem az ég felé... :))))

Visszamentem kontrollra, minden teljesen rendben volt, kiürült a ciszta, már csak a lelki dolgokon kellett túltennem magam, hogy mégse lett baba...A dokimnak megígértem,hogy legközelebb már babásan találkozunk :)))

Hazamentem és szóltam apukának,hogy most aztán mindent bele :D Január elején már pocaklakóval mentem vissza a dokihoz :)))

Ne aggódj, vagy így vagy úgy, de minden rendben lesz :)))

Üdv: Egy 19 hetes kismama

2011. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!