Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. terhességnél 9 hetesen Őt...

3. terhességnél 9 hetesen Őt érezhetem?

Figyelt kérdés

Harmadik Babámat várom :)

Az elsőt 15 hetesen, a másodikat 13 hetesen éreztem.

Már több napja figyelek :) Határozottan érzem azt a pici, finom simogatás-szerű érzést :)

Biztos, hogy nem bélmozgás, de lehet a Babám ilyen korán?

4 nappal mindig nagyobbnak mérik. Hetente csinálnak uh-t haematoma miatt :(


2011. ápr. 21. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem őt érezted.

Gratulálok a babához :)

2011. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt. Én is éreztem ilyesmit a 10. hét körül, mondtam a dokimnak, azt mondta, hogy az még biztos nem a baba. Mondjuk érthető, hiszen még olyan aprók 9-10 hetesen:-)

Második terhességem.

2011. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai még, mert még nagyon picike. Mondjuk másodikat én is éreztem már a 13. héten, de a 9. hét nagyon korai.
2011. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is biztos voltam benne a 11. héten hogy őt éreztem (4.baba)
2011. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is 9 hetes kismama vagyok és nem érzek semmit szerintem még várnunk kell de én még rosszul sem vagyok néha elkap a hányinger de nem nagyon te is igy vagy ezzel?
2011. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 11 hetesen éreztem először,szintén 3. baba. :)
2011. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat 14 hetesen, a negyediket 12 hetesen éreztem. De most már 13 hetes vagyok az ötödikkel, és belemagyarázhatnám ugyan, de nem éreztem még! Pedig nagyon tudom, mit kell éreznem, nem volt régen az előző terhességem sem! Úgyhogy szerintem 9 hetesen nem valószínű, de persze mi nem zárhatjuk ki, mert nem tudjuk, te mit érzel!
2011. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9 hetesen még az izmai is gyengék!

nem ő az sajnos még

2011. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9.héten: Az embrió CRL: 22-30 milliméteres. Ez nagyjából egy közepes zöld olajbogyó méretének felel meg. A fötális mozgások a 6. terhességi héttől kezdődnek. A 8–9. hét körül összerezzenésszerű és lassú mozgások különíthetők el. A 10. héttől látható mozgások: kéz a fejhez, archoz, szájhoz, a végtagok flexiós és extenziós mozgásai, a baba forgó mozgása a longitudinális tengelye mentén, nyelés, a száj nyitása, zárása.
2011. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!