Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki szeptemb...

Van olyan kismama aki szeptember elejére van kiírva?

Figyelt kérdés
Hogy haladtok a baba dolgaival? Vettetek már valamit neki? Nevet választottatok? Eddig mennyit híztatok? Mikorra vagytok kiírva?
2011. ápr. 25. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én szept. 2-re vagyok kiírva. Te mikorra? Én eddig 5 kg-ot híztam. Nem vettünk még semmit, de 2. baba, így jónéhány dolog már megvan. És te is válaszolsz a kérdéseidre? :)
2011. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szeptember 1re vagyok kiírva. Eddig 3 kg hízás. Nem vettünk még semmit, de már nagyon vásárolnék. 1. baba, és ha minden igaz, akkor Tamara lesz a neve. :)
2011. ápr. 25. 13:38
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeptember 13-ra vagyok kiírva,de nem bánnám,ha csak 22-én születne meg -akkor van ugyanis a szülinapom.

Nem tudjuk hogy fiú vagy lány e, de mindenképpen Robi lesz (Róbert vagy Roberta) :)

Van már 2 lányunk,így a babaágy,babakocsi itt nem téma :)

47 kg voltam, ma 1 hete (19 hetesen) 51 kg-ot mértek... és érzem,tudom,hogy folyamatosan hízom-de hátha marad rajtam valamennyi szülés után..


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!



Üdv: 2 gyermekes, 20 h.km. Szolnok megyéből.

2011. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia

Igaz én nem szeptember elejére vagyok kiírva hanem a végére.

Pontosan szeptember 24. Én eddig 4 kilót hiztam.

Amugy első baba lesz és mar tudjuk hogy kisfiú lesz és valószínűleg Dominiknak fogjak hivni, de meg nem egyeztünk meg 100%ig a nevben. Meg nem vettünk semmit sem mert költözni készülünk júniusban. Majd utána bár pár dolgot mar kaptunk ismerostol.

2011. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi nem kapunk senkitől semmit. Nincs kitől örökölni. Mit tanácsoltok mikor kezdjük el beszerezni őket?
2011. ápr. 25. 15:45
 6/16 anonim ***** válasza:
ma 13:39 az én kislányom is szept. 22-én született (2009-ben). :)
2011. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nővérem "régen" azt mondta,hogy amíg nem mozdult meg érezhetően,addig ne. Ez egyfajta babona.
2011. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
17 hetesen mozdult meg érezhetően.
2011. ápr. 25. 18:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi szeptember 12-re vagyunk kiírva, és éppen holnap megyünk a 20 hetes genetikai UH-ra. Reméljük ott tutira kiderüól, hogy fiú vagy lány. Bár az előzetes vizsgálatok alapján kidfiú, és akkor Zalán lesz. Ha mégis lány, akkor pedig Lea.

Még mi se vettünk semmit, első baba. És olyan június környékére tervezzük a vásárlást. Nem a babonák miatt, szerintem nem ezen múlnak a dolgok, hanem mert nem tudnánk hol tárolni a dolgokat, és akkor lesz szobafestés is.


Ti, hogy érzitek magatokat? Nálunk nagy a rózsaszín köd. De azt hiszem, ez így normális. Boldog babavárást mindenkinek!

2011. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is 12-re vagyok kiírva, fiút várunk. A tesótól sokminden maradt, de néhány dolgot még be kell szerezni. Szobát berendezni, stb. Eddig 5 kg ment fel. Neve is van.
2011. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!