Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szurkolnátok nekem? Ma délre...

Szurkolnátok nekem? Ma délre megyek a 12. heti ultrahangra és nagyon izgulok (ikreket várok).

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak pozitívan! Szorítok!!!
2011. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is nagyon izgultam a 12 hetin sírtam is :)

pedig én csak 1 et vártam de nagyon féltem hogy minden

rendben legyen.

hát persze hogy szurkolunk !!!!

13 hós baba anyukája

2011. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, kismama! Arra gondolj, hogy már csak 2 óra, és láthatod a két EGÉSZSÉGES kicsi babádat! Azért szorítunk. Majd írj, hogy mi volt.
2011. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megy a drukk, de ne aggódj, nem lesz semmi baj, az ikrekhez meg gratula! :) Majd írj!
2011. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt!!!
2011. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na mi volt? Hogy vagytok? Amint van időd írj le mindent!
2011. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most értem haza, csak egy baba él, de ő nagyon virgonc volt. Mondjuk én nem láttam semmit, de a barátnőm csinált képeket. 74 mm a crl. A másik baba már megy össze, szívhangja nincs, csak 17 mm, pont egy hónapja még élt ő is, akkor 22 mm volt. Fel fog szívódni. Remélem most már minden rendben lesz velünk.
2011. ápr. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!