Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok és nőgyógyászt...

10 hetes vagyok és nőgyógyászt keresek, Hódmezővásárhelyen vagy Szegeden. Ajánlanátok? Biztonságba szeretném érezni magunkat.

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok teljesen az orvos választásban.Még a vizsgálatoktól is tartok.Első baba és 35 éves vagyok.

Tanácsokat szeretnék kérni.köszönöm


2011. ápr. 26. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

szia

én nem ott lakok, de először úgy indul a dolog hogy

elkéne menned a körzeti nőgyógyászodhoz,.

vagy az sincsen?

akkor a háziorvosodhoz ő biztos megmondja

hová tartozol körzetileg.

12 hetesen kezdődnek a vizsgálatok ultrahang vérvétel stb...

időben menj dokihoz hogy megkapd a védőnődet aki körzetileg hozzád tartozik..

ennyit tudok tanácsolni

majd a terhesgondozáson vagy aki épp vizsgál biztos

megtudod kérdezni kit ajánl ki a jó nőgyógyász épp arrafelé :)

mivel már idősebb vagy tuti fognak csinálni

genetikai vizsgálatot is !

sok sikert.

abban meg ne félj hogy a vizsgálatoknál mi lesz

arra gondolj hogy a babád milyen szépen növekszik a pociban és egészséges lesz.


13 hós kislány anyukája ( első babám )

2011. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én Hódmezővásárhelyen lakok és éppen ma megyek nőgyógyászhoz (először). Eléggé izgulok. Amúgy én Mészároshoz megyek.
2011. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat-

Az első válaszolónak: már voltam védőnőnél szóval elindítottam a dolgokat csak egy orvost keresek akiben bízhatok.

A második válaszolónak:Mészáros a terhességi tanácsadós orvos az osztályon vele már találkoztam.Elég morci,többet nem tudok róla.

sok sikert

2011. ápr. 26. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dr. Németh Gábor az orvosom nálla is szültem 1 éve magánrendelése van Vásárhelyen is és Szegeden is egyébként Szegeden dolgozik a Női Klinikán.6 éve az orvosom nagyon megbízom benne!Nem voltam egyszerű eset , mert lombikos voltam!
2011. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia.Köszi a választ. Esetleg tudnál abba segíteni hol találom meg? Én is lombikos vagyok és el vagyok veszve mióta nem kell mennem az intézetbe.Előre is köszi.
2011. ápr. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!