Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül Baján egy...

Mennyibe kerül Baján egy 2D-s,3D-s és egy 4D-s uh maszekon? Kik csinálnak ilyet a városban?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. ápr. 26. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 3 és 4D-re Baján csak a kórházban van lehetőség. Telefonon kell időpontot kérni. 12000 Ft körül van. 2D-s uh sem sok maszekon van. Én csak egyről tudok, de ott a vizsgálat árában benne van az uh, így azért külön nem kell fizetni.
2011. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ki az az egy? Telefonszámát tudod-e? Ha nem akarod kiírni, megírod priviben? Csak egy egyszeri alkalom kellene. Külföldön élek, de pont otthon leszek a 20 hetes uh-m idején és emiatt 3 hetet késne. Ha azt javasolja a dokim, hogy csináltassak egyet maszekon, elmegyek megcsináltatni. Nem ragaszkodom 3-4D-hez, csak az egészsége miatt csináltatnám.

Köszi

2011. ápr. 26. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Mátrai Tibor 06-30/985-3214, azért ha bejelentkezel, kérdezd meg, hogy csinál-e uh-ot, mert én nem hozzá járok, de barátnőm évekkel ezelőtt volt nála és már akkor is csinált. Én 21 hetes vagyok. Te bajai vagy?
2011. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Eredetileg bajai vagyok de évek óta nem élek otthon sajnos. Van egy 22 hónapos fiam ás most 18 hetes vagyok a testvérkével.

2011. ápr. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!