Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajanlanatok? 14hetes...

Mit ajanlanatok? 14hetes holnap, mindenert sirok, allandoan merges vagyok a baratomra, ok nelkul is, meg magamat sem birom elviselni, ahogyan viselkedek, megol ez az allapot.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak a hormonok tombolnak benned, el fog múlni idővel, én is ilyen voltam. Mindenen kiakadtam, nem volt nap, hogy ne sírtam volna, szegény férjemet volt, hogy lábon rúgtam, annyira nem tudtam türtőztetni magam, pedig előtte soha nem voltam hisztis. Nagyon nehéz ez, de elmúlik, kitartás!
2011. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a higgadt pillanatokban megbeszélni velük, hogy ez a hormonok miatt van, és tenni se tudsz ellene. :(
2011. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
esetleg gyogyszer vagy vitamin ra vagy hallottam hormont szedni?szornyen erzem magam
2011. ápr. 26. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem bevált, hogy elkezdtem tornázni (én is pont 14 hetes vagyok), ez sokat segít, sokat dúdolok magamban, az is segít, vagy ez sem megy, akkor van egy Sedactif PC nevű homeós bogyó, az is sokat segít!! :) Egyén nyugtatókat ne szedj be, gyógynövényeseket sem!!!! (ilyen nervenpflege-re meg ilyenekre gondolok) Talán még a kamilla meg a citromfű tea segíthet, de mindkettőből csak napi 1-2 csésze szabad!!!! :)


Sok sikert, remélem neked is sikerül megoldást találnod erre, valamelyik tipp beválik majd :)

2011. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, semmit ne szedj erre, hidd el, hogy a legtöbb várandós anya ezen átesik. Most a babád a legfontosabb és az egészsége. Nehéz lehet a barátodnak is, de meg fogja érteni, hogy nem te lettél házisárkány, hanem a hormonok teszik ezt veled, amiről nem tehetsz. Mutasd meg neki a válaszokat, amit itt írtak.
2011. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi.magne b6 talan?
2011. ápr. 26. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
13:32-es vagyok, hát nekem az nem sokat ért, de ártani biztosan nem árt, csak kérdezd meg a patikában, mennyit szabad szedni belőle...
2011. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. A magne b6 miatt írok.Próbáld ki nyugodtan 2x1-et szedhetsz.Nekem szedni kellett 3x1 et majd a 12.hét után 2x1-et a 35.hétig.
2011. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!