Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg.10 hetes...

Nyugtassatok meg.10 hetes vagyok, nem érzem a tüneteket (mellfeszülés, méhszalagok nyúlása. ). Jövő héten megyek orvoshoz. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs baj. Nyugodj meg! Én ezeket csak a terhesség legelején éreztem kb. a 7-8 hétig. Aztán nekem is elmúlt. Később majd visszatér, nekem a 16-dik hét után, akkor kezdett el nőni a pocakom. Ezek nem olyan tünetek, amiket állandóan érezned kell. A hányingerre, hányásra szokták mondani (mármint akinek van), hogyha hirtelen megszűnnek, akkor baj lehet.
2011. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 10hetes vagyok,de nekem sincsenek tüneteim.Szerintem nem előirás,hogy mindenki hányjon meg rosszul legyen!Inkább örüljünk neki!:)

Ha mész UH-ra ott úgyis megnézik a babát.

2011. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szija!


14 hetes vagyok, nekem nem voltak tüneteim sokáig, és aztán azok is hol meg voltak, hol nem, a hányás is... én is sokat paráztam, de kár volt, szóval nyugi, nincs semmi baj :)

2011. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál!Én 31 hetes vagyok és semmi tünetem nem volt!Persze most már érzem,hogy mozog a baba meg nagy a pocim de ennyi!
2011. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeket a standart tuneteket az elso terhessegemnel egybol ereztem, a masodiknal nem.

Nalam csak a hanyas volt - kb 5-6. hettol 17. hetig.

2011. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!