Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen ma nem...

8 hetes terhesen ma nem hallottak szívhangot, a méretek is kicsik. Azt mondták, várjak 5 napot, és menjek újra. De mire? Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ne idegeld ki magad! Ez a legfontosabb!!!

Mi kezdetben hetente(!) jártunk ultrahangra és sosem mondta az orvos, hogy miért. (8 hetesen vették észre, hogy ott van a drága. Amugy akkor is mentünk el orvoshoz először) Engem az megnyugtatott, bár semmit se láttam belőle.

az első 2 hónap maga volt a pokol, hánytam, szédültem, 1-2 óráig fel se bírtam kelni az ágyból. Majdnem összeestem, olyan gyenge voltam.

És, most itt van. Bíztam benne, ő maradni akart. :))

2011. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
:( Jaj de sajnálom... :( Nálam a 6 hetesen nem hallották, és kicsi is volt a mérete. Aztán egy hét múlva sem, és 8 hetesen sem. A mérete nem nőtt, a petezsák viszont ellapult. Nálam missed ab lett a vége. 8 hetesen már bőven kell(ene) szívhangnak lennie. Biztos hogy 8 hetes?
2011. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen az uh minősége, ki csinálja. Ha béna a gép és az orvos, akkor talán azért (nem hallotta vagy nem találta a pulzáló szivet?)

Egyébként ezen kívül semmit nem mondtak?


A másik verzió is sajnos benne van a pakliban, de remélem csak a gép volt vacak...

2011. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én elmennék egy másik utrahangoshoz is.... ha ki bírod várni az 5 napot, ok... de tudom, hogy ilyenkor nagyon nehéz ez. Első babád?
2011. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Második baba.Két doki is megnézett,a rendelőben is és a kórházban is.Az első már küldött volna a kaparásra,de a második nem engedte,mivel se vérzés,se görcs.Azt mondta,várjunk még.
2011. ápr. 27. 14:32
 6/26 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni de 8 hetesen kellene már

szívhangnak lennie.

és ha azt mondták a méretei is kicsik lehet

elveszíted.

de próba szerencse.

azért ne éld bele magad

sok sikert.

2011. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én már felkészültem a legrosszabbra...
2011. ápr. 27. 16:51
 8/26 anonim ***** válasza:
2. vagyok, meg a 4. megint. Nálam kb. a 9. héten került sor a műtétre, és 6 hetesen állapították meg, hogy nincs szívhang és kicsi is... Méga műtét előtt is megnézték uh-val a biztonság kedvéért, de sajnos nem. Nálam sem volt se görcs, se vérzés, a műtét előtt fél órával kezdtem el picit vérezni, már a kórházban.
2011. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hogy zajlott le a műtét?És utána milyen volt?Persze a lelki oldalát sejtem...de pihenni kellett utána)Nem volt gond?Köszönöm,és ne haragudj,hogy kérdésekkel bombázlak...
2011. ápr. 27. 17:50
 10/26 anonim ***** válasza:

Szia


Én tegnap voltam 7 hetes. Első uh-on 2 hete még csak petezsák volt, semmi életjelenség. Tegnapra hivott vissza, és ugyanakkora petezsák volt, semmi mást nem látott. Azt mondta valószínű nem fejlődött tovább, de másnap ránéz a kórházi uh-al. Én már a legrosszabbra készültem, éhgyomorra mentem, hogy akkor utána műtét..

Oda sem néztem a monitorra, de felém fordította, és ott volt, vert a szíve. :) Szorítok neked!!

2011. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!