Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek mekit és chipset ha...

Ehetek mekit és chipset ha minden mást kihányok?

Figyelt kérdés

A kérdésem komoly légyszives normálisan válaszoljatok!

Első terhességemet gond nélkül viseltem, rengeteget ettem csupa egészséges ételt, 8 kilót híztam!

Most 20 hetes vagyok és az elejétől kezdve egész napos hányingerem van, sokszor még éjjel is arra ébredek hogy ki kell mennem hányni!

A dokim nem tud tanácsot adni, azt mondja majd elmúlik és hogy a babával minden rendben!

Reggel bekapok pár szem chipset, a sós segít hogy el bírjam kezdeni a napot, röhej de ha pl ropival próbálkozok mehetek is hányni!

Bármit ebédelek jön is ki belőlem, de a sajtburgertől semmi bajom!

Zöldségtől szintén rosszul vagyok, gyümölcsök közül csak a narancs marad bent!

Nem értem mi bajom van, a terhesvitamint szedem de attól is olyan hányingerem van, hogy alapos koncentrációt jelent hogy ne hányjam ki!

Baj ha terhesen sok mekit eszem? A hízástól nem tatok, eddig egy kiló plusz súlyom sincs köszönhetően a hányásnak, de árt-e a babára nézve?

Ne nevessetek ki lágyszi elég baj ez nekem...


2011. ápr. 27. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden mást kihánysz akkor edd nyugodtan,hiszen valamit enned kell! Nekem az e vitamint kellett szednem,és borzasztó hányingerem volt,miután leálltam vele,pikk pakk elmúlt a hányinger is,nem lehet,hogy a terhesvitamintól vagy ennyire rosszul?
2011. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt időszak amikor abbahagytam hátha de ugyanúgy voltam... :(
2011. ápr. 27. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A McDonald's kaja nem fog megártani, csak egyél a salátájukból is, ne csak mindig hamburgert :-) A chips már egy kicsit neccesebb, mert tényleg nagyon sós és zsíros, de a babádnak baja nem lesz attól sem, ha nem viszed túlzásba, és nem zacskószámra eszed. A terhesvitamint pedig ne éhgyomorra vedd be. Mihamarabbi jobbulást és boldog babavárást Neked! Üdv, 16 hónapos kisfiú anyukája.
2011. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 27. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Én akkor se ennék mekit meg chipset. Kisérletezni kell a kajákkal, a meki egy az egyben műkaja, szinte nulla a tápértéke, ahogy a chipsnek is. Esetleg próbáld becsapni a tested, készíts hamburgezsömléből, húspogácsából, ketchupból, ecetes uborkából, apróra vágott hagymából sajtburgerutánzatot. Én is ezt szoktam, ugyanolyan finom, csak éppen ez igazi kaja.
2011. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16 hetes volt a baba amikor megéreztem a mozgását, akkor azonnal elmúltak a hányásaim, de bennem se maradt meg semmi, még a folyadék sem, csak a mekis kaja. Tudom milyen rossz most neked, de majd elmúlik. Mivel csak az maradt meg bennem is, nem azt mondom hogy egész nap ott ültem és azt ettem, de heti 1 , volt hogy 2 alkalommal is elmentünk, de akkor se mertem sokat enni, ne hogy kijöjjön, de azok bent maradtak. Egyed csak nyugodtan, valamit enned kell. Jó baba várást, és jó egészséget Nektek! Nekem kislányom van, most 3 hónapos. Ti tudjátok már a nemét? Bár így babonából ő is lány lesz:)
2011. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Kisfiú ahogy az első babám is ezért is fura...

2011. ápr. 27. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyukám mondja mindig, hogy sosincs 2 egyforma terhesség, még ugyanannál az egyénnél sem.
2011. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak nem innen van az ötlet?

[link]

2011. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem olvastam ezt a cikket, szerencsére bármit megehettem mielőtt teherbe estem volna, sőt kifejezettem jó gyomrom van!
2011. ápr. 27. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!