Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érezte már 5-6 hetesen...

Más is érezte már 5-6 hetesen a szemérem csontja felett azt a kislabdányi púpot?

Figyelt kérdés
Én elég vékony vagyok és már kb 2 hete érzem hogy egyre jobban dudorodik ki......gondolom a méhem.........a hasam alján.Az előző terhességemnél is éreztem,és érdekelne hogy más is volt-e így?
2009. márc. 6. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen az majd egyre nagyobb lesz:) ott a pici:)

Nekem is 2.terhesség, és az elsőnél is így volt!

2009. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.Örülök hogy te legalább válaszoltál.Köszi!Gondoltam én is hogy ez már a baba,csak azt nem értem hogy miért irja mindenki hogy még 20 hetesen sem látszik rajt a terhesség.Ez érdekes............
2009. márc. 6. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
En is ereztem pedig eleg kover vagyok!A ferjem kimondottan imadja...
2009. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is éreztem már többször is, főleg kicsit szűkebb nadrágban...

de azt gondoltam, csak beképzelem! de jó, hogy megkérdezted!

Boldog babavárást!

14 hetes km

2009. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is érzem pedig ma vagyok 6+1 hetes és 2napja érezhető,főleg ha keményedik,olyankor magne b6 segít.

Ja és én is duci vagyok bár ott nem annyira.

2009. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma vagyok 9+4 napos,már gömbölyödik a poci,és tuti nem puffadás,mert sose voltam hajlamos rá.:-)) Én sem vagyok valami vastag amúgy.


Vigyázz magadra és a babucira!!!

Boldog babavárást!!!

2009. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok valami kövér, 48kg-mal kezdtem a terhességet és én a dudort csak kb. 11-12. héttől kezdve éreztem. Mint egy teniszlabda. Előtte csak a méhem volt duzzadt. De 11-12. héttől a dudor csak egyik oldalon volt reggelente ébredéskor, ez már a baba volt.
2009. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!