Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reptéren a fémdetektoros...

A reptéren a fémdetektoros kapu (utas átvizsgálásnál) okozhat-e vm bajt a magzatnak 5 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg teljesen ártalmatlan.
2009. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. jó utat! :)
2009. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek!
2009. márc. 6. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de pl. amikor én utaztam 10 hetesen, nekem azt mondták, hogy szóljak, hogy terhes vagyok, és nem is engedtek a kapun átmenni, hannem kézi motozás volt (elég vicces volt, egy lábon kellett állnom és a hátam mögött megérinteni a felemelt lábam), meg egy nagydarab biztonsági őr nő végigtapizott.
2009. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

amúgy, ha jelzed, hogy kismama vagy, akkor nem kell átmenni rajta, hanem kézzel vizsgálnak át


nekem szólni se kellett, mert már úlátszott a dudorodó babapocak és egyből mondták, hogy kerüljem ki a kaput

2009. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt a kérdést én is feltettem jópár hónapja, átmásolom neked a válaszokat amik jöttek...


Repülőtéri beléptetőkapun át kellett mennem (fél óra hiszti után is bunkóztak a franciák ) Lehet baj belőle? 11. hétben vagyok, és nagyon megijedtem.

A kérdés kiírásának időpontja: 2008-09-02 23:44


A válaszok

Nem hiszem, hoyg lehet belőle bajod. Én egy műszaki áruházban dolgozom és minden nap átnéznek fémdetektorral, amikor végzünk. Az ugyan az csak kicsiben és szerencsére nekünk sincs bajunk. Ne aggódj, az a pár pillanat biztosan nem ártott.


25 hetes kismami



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

Értékeld a választ plusz pontokért!

A válasz megírásának időpontja: 2008-09-03 00:13

Privát e-mail a válasz írójának

A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszodat! Remélem tényleg nem baj!!! Annyira szemetek voltak, miután muszáj voltam átmenni, besipolt a gép, de utána rohadtul nem ellenőriztek le mégse. Csak bunkózás volt az egész részükről...



A komment megírásának időpontja: 2008-09-03 00:21

Biztos hogy nincs baj! Mert ha lenne akkor a kismamák nem mehetnének repülővel, nem vásárolnatnának, mert ugyebár akár az Auchan, akár egy butikot nézünk a kijáratnál mindenhol van detektor! Szóval nyugi, biztos nem lesz baja a babádnak!

Sok boldogságot!



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 94%-ban hasznos válaszokat ad.

Értékeld a választ plusz pontokért!

A válasz megírásának időpontja: 2008-09-03 08:10

Ezen már én is gondolkodtam, hiszen a plázákban, a butikokban, C&A, New Yorker stb. is vannak fémkapuk, és sokszor átmegyünk rajta.



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

Értékeld a választ plusz pontokért!

A válasz megírásának időpontja: 2008-09-03 08:57

szia!

épp tegnap olvastam egy könyvben, hogy egész nyugodtan át lehet menni a beléptetőkapun, semmi gondot nem okoz a kismamának és a babának! Szóval, nyugi!

Egyébként meg, franciák... ne vedd fel... :-))



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

Értékeld a választ plusz pontokért!

A válasz megírásának időpontja: 2008-09-03 09:27

Privát e-mail a válasz írójának

Nem biztos, hogy a franciák voltak bunkók. Lehet, hogy neked kellett volna másképp viselkedni. Utána kellett volna olvasni vagy előre megkérdezni, hogy átmehetsz-e a kapun. Egyébként pedig terhesen is nyugodtan át lehet menni rajta, se neked se a babádnak nem lesz tőle semmi baja.



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

Értékeld a választ plusz pontokért!

A válasz megírásának időpontja: 2008-09-03 12:49

Privát e-mail a válasz írójának

A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utána olvastam, és úgy tudtam, ha lehet, jobb elkerülni, és kérhető a kézzel történő átvizsgálás. Ebben nem voltak partnerek a biztonságiak, az angol tudásukról meg inkább ne is beszéljünk... Azóta is tudakozódtam, és nagyon minimális a sugárzás, nem jelent veszélyt, de nyilván jobb kerülni azért. Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2009. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
de teljesen megnyugtatott. Szóval ha lehet, kerüld, de ha egyszer átmész egy ilyenen, az se gond. Minden jót nektek is!
2009. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Szolj, hogy terhes vagy!
2009. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!