Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 12 hetes Uh-on....

Ma voltam a 12 hetes Uh-on. Papíron 12+1 napos vagyok, de mégis kisebbnek látszik a babám. CRL:52 mm Kinek milyen eredménye volt ennyi idősen? Szerintetek hány hetesnek felel meg ez az eredmény?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Papírforma szerint 11+4-nek itt meg tudod nézni [link]

DE

Ne adj erre és ne aggódj! Nekem első terhességemnél is kisebb volt folyamatosan egy héttel a baba, most ismét terhes vagyok, nemrég voltam én is a 12 hetesen, papír szerint 13+1 voltam, a mért adat szerint 12+2!

2011. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én kedden voltam UH-n (11+6 voltam akkor), CRL:53 mm.

Szerintem semmi gond.

2011. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néhány nap eltérés nem számít, ha a babával minden rendben.

Biztos később volt a peteérés, ezért kisebb még a baba.

Nekem 12+2-n volt a kisfiam CRL-je 63 mm, de itt már vannak a babák között különbségek, ez az érték pedig elég nagynak számít!

Amúgy tankönyv szerint a 12. héten 56-69 mm-nek kellene lenni a CRL-nek.

Tehát a te babád 11 és fél hetes körülinek felel meg, nem kell aggódnod!

2011. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ma voltam uhn.Számítás szerint és uh szerint is 12+4 hkm vagyok.

Az adataim:

CRL:61,6 mm

NT:1,4 mm


Nekem a dokim azt mondta teljesen jók az eredményeim.Most már én sem tudom.Belezavarodtam...

2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat. Gondoltam, hogy később volt a peteérés. Decemberbe és januárba 3x10 napig antibiotikumot szedtem arcüreggyulladás miatt, ami igen nehezen gyógyult. A ciklusom 31 napos, és ok nélkül soha nem késett, de most a gyógyszerektől 5 ill. 6 napot csúszott. Védekeztünk is, de úgy látszik nem eléggé. Menzesz után 10 nappal volt 1 védekezés nélküli napunk-febr. 12, de ha akkor fogant volna, akkor inkább idősebbnek kéne lennie a babámnak, nem fiatalabbnak a koránál. Peteérésem számítás alapján febr. 19 körül lehetett. Remélem, hogy nem a gyógyszerek miatt nem fejlődik megfelelően...:( Csak emiatt aggódom.
2011. ápr. 29. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi biztos, hogy a gyógyszerek miatt nem lesz gond, mert ha gond lett volna, akkor nem maradt volna meg a baba, így viszont minden rendeben lesz!

A baba mérete pedig megfelelő!

2011. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!