Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetesen elkészíteni a...

19-20 hetesen elkészíteni a gyerekszobát?

Figyelt kérdés

Kicsit korai, tudom, viszont az a gond, hogy augusztus körül meg kellene csinálni, mert utána ha bejönnek a hidegek, festeni nem nagyon tudunk. Illetve normálisan kiszárítani, kiszellőztetni nem!

Vagy tényleg még túl korai? Elvileg decemberben jönne!


2011. ápr. 29. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azért remélem, hogy akkor már tudni fogjuk, hogy kuki vagy nuni!:)
2011. ápr. 29. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi megcsináltuk.Kifestettünk,parkettáztunk.A bútorok is megvoltak,igaz nem otthon(nem babonából),pedig veszítettünk már el babát korábban.

Szerintem nem korai,mostantól,ha bármi történne,így is,úgy is nehéz(de persze nem fog).

2011. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony, én is babona-ellenes vagyok.

Nagyon jó ilyenkor már rakni a fészket, mert ráhangolódtok mindketten, a párod is "ünnepi" hangulatba kerül, mert hát ő ugye nem érzi, amit te, a rúgdosást. Meg a baba is érzi azt a boldogságot, amivel te készülődsz. :-)

Hajrá!

2011. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 24 hetesen megcsináltuk!és de jól tettük mert akkor energiám és erőm teljében voltam most 32 hetesen már nem bírom úgy.sztem csináljátok mert aztán ha beüt a hideg senki nem áll az ajtó előtt hogy segítsen szárítani a falat(a sok babaonás közül)

jó egészséget!

2011. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!