Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesek hogy vagytok? Én 3...

28 hetesek hogy vagytok? Én 3 napja nem alszom, lassan a kimerülés határán vagyok, nem tudom mire fel? Rossz gondolatok járnak a fejembe. Egész nap fáradt vagyok, este meg nem tudok elaludni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

No én nem vagyok 28 hetes, de gondoltam írok neked.

Mégis miféle gondolatok járnak a fejedben?

Nem szabad rosszra gondolni!! :) Örülj a picikédnek, akit a szíved alatt hordasz! Pár hónap és a karodban tarthatod! Nem szabad rosszra gondolni, mert ez a csöppségre is kihat. Élvezd minden percét a terhességnek, mert nagyon hamar a végére érünk..

Ha hamar elfáradsz a teendőktől akkor lazíts! Minden más várhat!

Én az első terhességnél voltam így.. de másodszor már könnyebben mentek a dolgok..

2011. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De milyen rossz gondolatok gyötörnek?

Egyébként ez normális szerintem! Igyál egy meleg tejet, vehetsz egy fürdőt is nyugodtan. Nyugodj meg! Gondolj arra,hogy nem vagy egyedül, mindenki aggódik!

Egyébként ezzel úgy vagyok, hogy ha pár napig nem alszom rendesen 3-4. nap úgy is kidöglök!

2011. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sétálj nagyokat kora este, és igyál citromfű teát és tereld el a gondolataidat. Találkozz barátnőkkel, kicsit kapcsoljon ki az agyad, mert még beletörik a sok gondolkodásba. (tapasztalat) :-)
2011. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia!nekem is így volt a 27-28 héten.estére mindig nagyon elfáradtam ragadt lefele a szemem,de mire eljött a lefekvés ideje a szemem "kipattant" és csak hajnal 3kor tudtam elaludni és reggel már keltem 8kor mert úgy éreztem hogy már kipihentem magam,pedig nem és egész nap tiszta kimerült voltam.Pedig előtte 10-12 órákat simán aludtam. Ez ment 2 hétig,aztán egyszer csak megszűnt.Most 30 hetes vagyok és nagyon jól alszom.A rossz gondolatok csak azért vannak mert nem tudsz aludni és így kötöd le a gondolataidat.Én éjszakánként tv-t néztem vagy olvastam.Szerintem tedd te is ezt,kösd le a gondolataidat.Nyugi nem tart már sokáig ez az álmatlanság,nemsokára már megint tudsz majd aludni ahogyan régen.Ha tudsz napközben pihenj egy kicsit,bár én nem tudtam nappal sem aludni de legalább fekve néztem a tv-t és az is jó volt.További jó babavárást és jó egészséget kívánok nektek.
2011. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

éN pont ma töltöttem be a 28-at hetet. Szerencsére nekem nincsen időm ilyeneken gondolkodni,aludni is tudok rendese, mivel van egy 19 hónapos, igen aktív kisfiam, aki mellett nem érek rá elmélázni. este is csak úgy ragad le a szemem. szerencsére vele sem voltam parÁzós.

Mitől félsz? Attól, h közeledik a szülés ideje? Én most is és akkor is úgy voltam vele, akárhogyan is félnék a szüléstől, ha így ha úgy, mindenképpen fáj és elkerülhetetlen. Próbáld meg te is ezeket a gondolatokat a fejedbe vésni.

2011. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 32 hets vagyok,és sajna szerintem még rosszabbb a helyzet nálam.Vagy 3 napja nekem is csak a negatív gondolatok járnak az eszembe.Félek ,hogy depressziós leszek ,hogy nem tudom majd ellátni a gyerekeimet stb,vagy esetleg bekattanok(tehát érted,mindentől félek,hogy kifordulok önmagamból)Van egy 4 éves kislányom,és decemberben születik a második.Ha elterelem a gondolataimat,akkor semmi bajom ,de ha eszembe jut,akkor már ott van a félelem a pszichés betegségektől ,holott tanárként dolgoztam ,és semmi bajom nem volt.

Kérlek válaszoljatok !Elmebeteg leszek ,vagy mi?

2012. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!