Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom, most...

Második babámat várom, most vagyok a 6. hétben. Az elsőnél néhány kisebb émelygést leszámítva semmi problémám nem volt. Most már második hete szinte egész nap rosszul vagyok. Normális ez?

Figyelt kérdés
Hányingerem van, és borzasztóan fáradt vagyok, alig bírok magammal, pedig egy örökmozgó 22 hónapos mellett nem tudok pihenni. Néha már azt gonolom hogy beteg vagyok. Remélem nem! Más is volt így?
2011. ápr. 30. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Hasonló cipőben járok, 18 hetes várandós vagyok, és egy 13 hónapos kislány anyukája. Nekem az első három hónap volt kritikus (eddig!), úgy éltem túl, hogy mindig aludtam, mikor ő is, és apa is sokat segített. Most kicsit könnyebb, de kicsit tartok az utolsó trimesztertől. :S

2011. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma léptem a 16. hétbe a 2. babámmal, a nagyobbik nyáron lesz 3 éves.

Az első pár hétben olyan voltam, mint egy holdkóros.

Álmos voltam, hányingerem volt, a cicim meg majd leszakadt.:)

Most már csak ez utóbbi maradt,kitartás.:)

2011. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj, nincs két egyforma terhesség :)

Én a kisfiammal mikor terhes voltam, semmi tünetem nem volt, ha nem tudtam volna, észre se vettem volna,hogy terhes vagyok.Most a második babámat várom, 21hetes vagyok, de a 18. hétig folyamatosan hánytam, sokat fáj a fejem, amikor front van , sokszor azt se tudom,hogy merre van előre :)))Ez teljesen normális, másképp reagál a szervezet .Úgyhogy ne aggódj, biztos nincs semmi baj! :)


Nagyon boldog babavárást kívánok!

2011. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 1. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!