Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hettol kell bovebb...

Hanyadik hettol kell bovebb ruhakat hordanom? 10 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
azeret kerdem mert nincsenek bo cuccaim es be kellene oket szerezem, eddig csak csiponadrag es rafeszulos cucokat hortam, meg nem erzem hogy szoritanna csak annyit hogy ha sokaig ulok akkor a farmer egy kicsit kenyelmetlen.
2009. márc. 9. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre szabály, amikor jónak látod. Az elején úgyis úgy működik, hogy az ember félre rakja azokat a ruháit ami szűk vagy nem kényelmes. Túl sok kifejezetten kismama ruhát nem igazán érdemes venni. A felsők között bőven lehet olyat találni amiket majd a terhesség után is lehet hordani, én először ilyen darabokat vásároltam.
2009. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ kinek milyen gyorsan nő a pocak, általában 18 héttől már ajánlott, a lényeg, hogy minnél kényelmesebb legyen,

Boldog babavárást,

18 hetes kismama

2009. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszitek, ha nem, én 23hetes vagyok és még mindig a rendes farmerjaimat, nadrágjaimat hordom. Le vannak tolva a pocakom alá, mondjuk alapból csípőnadrágok, de ezek közt is van olyan, ami magasabb derekú. Ha esetleg kényelmetlen kigombolom, vagy gumival kibővítem. A szülésznőm is azt mondta, butaság addig kismama-cuccokra költeni, amíg beleférek a sima ruháimba is. Van aminek a derekán 2 gomb van, a felsőt nem gombolom be az alsó meg a pocak alá esik. Ráhúzok egy bandázst és nem látszik, hogy a felső ki van gombolva. Itthonra meg jó a melegítő, meg más szövetnadrág. Egyedül a munkahelyemre vettem kismama-nadrágot, mert ami volt, azt nem lehetett állítani, meg kényelmetlen volt.
2009. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok és a régi szűk fazonú csípőnacik már nem jönnek rám. Persze nem a pocak miatt, mert az még ugye nem nőtt, a puffadás és hát híztam is sajna már. Én vettem 3 nagyobb méretű farmert ami inkább sportos fazonú és ezekben jól érzem magam. Kismamaruhát majd csak akkor veszek ha már nagy lesz a hasam:)
2009. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok és hétvégén vettem kismama nacit, mert csípőfarmerjeim vannak és bár épphogy látszik valami, ez a kis dudor pont elég ahhoz, hogy ne tudjam begombolni a nadrágom, mert nagyon kellemetlen. Fölvenni nem tudom mikor fogom őket, amíg ilyen hideg van mindenképp a farmerjeimet hordom. Úgy oldom meg, hogy jó passzosak, tehát ilyenkor mikor vastag pamut harisnya is van rajtam nem csúszik le kigombolt derékkal se+ ráhúzom a derékmelegítőt, ami szintén megfogja némileg.
2009. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!