Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha a placenta a...

Az baj, ha a placenta a mellső falon tapad?

Figyelt kérdés
Ez van a papíromon,annyit mondott a védőnő,hogy így nehezebb a szívhangot megtalálni,mert ez is egy jó kis hangszigetelésnek felel meg.Ez nem gond,ha ott tapad?
2009. márc. 9. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali. Aztán mondogatták, hogy lehet, hogy csak sokára érzem meg a babám, meg ilyenek. Nos már a 18. héttől érzem és nagyon erős a babó! Nem gátol semmiben!

Az lenne baj, ha mélyen tapad, vagy esetleg a méhszájon. Amúgy pedig aggodalomra semmi ok! :) Minden jót!

27 hetes kismami

2009. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Nekem a lányommal a mellső falon tapadt, a fiammal a hátsón. Azt mondták mindegy hol van.

2009. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső fali lepényem van és már 39 hetes vagyok, mindig jól lehet hallani a szívhangot. De kérdezd meg a dokidat vagy itt ha rákeresel találsz egy csomó infót, én is megijedtem, mert eddig mindig csak olyat hallottam hogy hátsó, de úgy vagyok vele, hogy ha a doki azt mondja minden rendben akkor biztos nem gond. De bátran kérdezz, mert Ő az orvos és legalább Te is megnyugszol.
2009. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is érzem a babóm rendesen:)18hetes vagyok:)Boldog babavárást mindenkinek.
2009. márc. 9. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem baj, ha nem éri el a méhszájat. Nekem is elő tapadt, de a 18. héten elérte, remélem feljebb húzódik. Ennek ellenére eddig simán megtalálták a szívhangot, és már hetek óta a kezemmel is érzem, ahogy mozog a babám pedig nem vagyok vékony.

2009. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a harmadik babóm tapad ott!:)
2009. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Melső fali placentám van, folyton "elsőre" megvan a picike, a rúgásait a 14.héttől érzem, és semmi problémát nem okozott, hogy ott van, csak rajtunk múlik élünk e házaséletet, nagyon jól viselem a terhességet, óriási a pocakom...

Teljesen jó:)

A bajt az jelenti, ha nagyon közel van a méhszájhoz, ráhajló...

2009. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!