Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama köhögésre...

21 hetes kismama köhögésre mit használhat?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről lenne szó. A lándzsás utifű és a stodal szirup nem használt neki. A fokhagyma kúra, és a kamillás mézes tea sem. Van más ötletetek? Házi praktika is érdekel.
2009. márc. 9. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Stodal homeopátiás szirup, hurutos és szárazköhögésre is kiváló. Saját tapasztalatom alapján mondhatom, hogy csillapíta a köhögést, nekem pár nap alatt el is múlt tőle és jó az íze is! Féltem, hogy éjszaka a köhögéstől nem tudok majd aludni, lefekvés előtt vettem be belőle és reggelig nem ébredtem fel. Régebben próbáltam a lándzsás utifüvet, semmit sem ért. Jobbulást barátnődnek.
2009. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kakukkfű szirup,ha hurutos. Ha pedig száraz sok folyadék,párologtatás.
2009. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a várandóság alatt kétszer voltam náthás, vagyis nagyon csúnnyán köhögtem!

Én Sinupret-et használtam, ez is egy homeopátiás szer!

Nekem ez hatot! Remélem a barátnődnek is hat!


Boldog baba várást, és mielőbbi gyógyulást kívánok!


ui.: és még a sós vízzel történő gőzőlés is jót tesz! Sőt ha tud gargalizálni akkor azt is megteheti de NE nyelje le!!!!

2009. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egész nap mézes hársfa tea nekem nagyon jó volt, azt nem írtad
2009. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagymatea. Voros vagy lila hagyma szaraz( borito) hejat forralni 5-10 percig majd leszurni es ugyanugy lehet izesiteni, mint egy rendes teat (mez, citrom). En mar probaltam es mukodott. Jobbulast!
2009. márc. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek a segítséget, továbbítom a tanácsaitokat.
2009. márc. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!