Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedek terhes vitamint, tudom...

Szedek terhes vitamint, tudom a valodi vitamin a gyümölcsben es zöldsegben van de az teljesen megadja a terhesen szükseges vitaminokat a szervezetemnek?

Figyelt kérdés
nem vagyok nagy gyümölcs evö,de igyekszem.de nincs nagy etvagyam,nem eszek sokat,napjaban 3szor,nem lesz igy a terhesvitamin mellett hianya a babonak?
2009. márc. 10. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nem lesz baja,az a lényeg az első 12hétben mindennap vedd be,mert akkor még nagyon fontos.
2009. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a terhesvitaminok jobbak, mint a mai zöldségek és gyümölcsök. Nem biztos, hogy több a vitamin bennük. Szerintem érted mire gondolok.
2009. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

9hetes lelkes kismamaként az első EKG alkalmával kérdezte a doki, szedek e valami terhes vitamint. Válasz egy határozott nem volt, mert zöldséget és gyümit fogok annyit bevinni a szervezetembe, hogy fedezzem a szükséges vitaminokat, erre elővett egy teljesen reklám mentes orvosi kimutatást, hogy milyen drasztikusan lecsökkent a zöldségek-gyümik vitamin tartalma, a sok nöljöngyorsannagyra módszernek hála.

Ledöbbentem: 1kg alma kéne ahhoz a mennyiséghez ami 2-5éve 1dbban volt.

És semmilyen gyógyszergyártó cég nem sponzorálta a dolgot.

Azóta gyümi+zöldség+a reggeli Hipp "kisfröccsöm", hogy a picike mindent megkapjon, és engem se csapoljon le 100%ra

(Nekem a folyékony Hipp terhesvitamin vált be, könnyeben lemegy reggel.)

2009. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!