Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » DR. Gyuranecz Miklósról...

DR. Gyuranecz Miklósról szfvári nőgyógyról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülést már nem vezet le.Én hozzá jártam terhesség alatt.korrekt volt.Szülni az ügyeletesnél szültem.
2011. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem ügyeleten Ő vizsgált meg ott nagyon rendes volt. Gondolkodtam rajta, hogy Őt választom orvosomnak, de viszont nekem azt mondták,hogy az onkológia orvosa és már nem vállal szülést.
2011. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok/jártam nőgyógyászhoz is, később terhességben is, de szülést nem vállal, így ügyeletesnél szültem.

Szerencsére semmi komplikáció nem volt, gyorsan minden baj nélkül megszültem a gyerekeimet.

Nekem mindig mindenre korrekten válaszolt, kedves volt, szimpatikus.

Nemrég viszont beteg volt ha jól tudom a szívével, nem tudom azóta dolgozik e még.

2011. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is számítottam másra csak erre, én is egy nagyon korrekt, kedves doktornak ismerem.

10 éve véletlen kerültem hozzá, és ahogy bánt velem nagyon megnyugtató volt a figyelmessége, és akkor kértem fel hogy nála szülhessek. Nem is az én dokim volt de ugyanúgy hozzám is odajött a korteremben, és megkérdezte hogy vagyok, stb. Nem ugy mint a többi doki, aki csak saját betegéhez ment oda. Ezért kértem fel, pedig amúgy nem akartam fogadott orvost, és még pénzt sem fogadta el a szülés után!!!!!!!!

Most ismét kismama vagyok, felkerestem igen szülést már nem vezet, de terhes gondozásra inkább utazok 20km de hozzá járok. Nagyon rendes és tényleg nem hallottam róla semmi rosszat!!!

Remélem még sokáig rendel, és sok hasonló követője akad!!!

2011. máj. 11. 10:07
 5/6 anonim válasza:

Lehet, hogy megköztek engem, de én most írok rosszat is róla.

Tegnapelőtt voltam nála, hogy tenyéssze ki a bacikat, mert hüvelygyulladásom van, pedig nem élet nemi életet. 1 évvel ezelőtt a terhességem alatt volt Streptococcus agalactiae fertőzésem, az akkori dokim kezelte szépen, most nem tudtam elmenni a dokimhoz, földrajzi akadályok miatt, így őhozzá mentem, mert szimpatikus volt 3 évvel ezelőtt. Most megnézte, valóban hüvelygyulladás, és úgy fogalmazott, hogy rákszűrést is csinált, és csütörtökön hívjam az eredményért. Ma hívtam és kiderült, nem csinált tenyésztést, csak rákszűrést, pedig nem azért mentem. Tegnapelőtt írt fel kúpot, de hogy mire, azt csak ő tudja, valószínüleg egy általános gyulladáscsökkentőt ezek szerint. Tehát nem kaptam meg azt, amiért mentem, még mindig nem tudom, hogy milyen baci okoz gyulladást, esetleg a régi fertőzésem kiújult. Meg is mondta ma, hogy majd legközelebb lesz tenyésztés. Hát nem lesz legközelebb, mert kicsit drága volt ez a tegnapelőtti mulatság, és két gyermekem van, nincs feleslegesen 8 ezrem, hogy itt húzza az időt és szórakozzon. Nem értem, hogy miért nem volt egyenes, és mondta volna, hogy ő most nem javasol még tenyésztést.

2012. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocsánat a gépelési hibákért az előbbi hozzászólásban, "lehet, hogy megköveztek ezért"
2012. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!