Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől jelentkeznek...

Hányadik héttől jelentkeznek a jósló fájások? 31. héten még korai?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek más, egy egy fájás belefér, meg most amúgy is szeles az idő...ha nem rendszeres semmi gond
2009. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 31 hetes vagyok és nekem is most kezdtek el jelentkezni a fájások (mensiszerűek, olykor nyilallóak). Sőt többet is szédülök, bár ez lehet mástól van. Dokinak mondtad? Méhszáj, UH nem mutat semmit?
2009. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. ekkor kezdődtek-visszagondolva, de még nem volt rendszeres, azaz nem minden nap. Aztán a 37. héttől ugyanilyet éreztem, de akkor már rendszeresen, mindig hajnalban és este és szinte mindig ugyanolyan intenzitással és időpontban. 38. héten szültem.
2009. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tehát, ahogy írja az első válaszadó is, addig amíg nem rendszeres, semmi gond. De én ugyanazt éreztem, amikor már rendszeresen jöttek, mint korábban-csak ahogy írtam, az nem volt rendszeres eleinte.
2009. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap du és este jelentkezett egy-egy. Olyan élesebb nyilallás a hasamban és a hüvelyemben. Dokinál hétfőn voltam, akkor még nem voltak így ő ezt nem tudja. Ma nem volt semmi, csak feszül az egész hasam, de most pihiztem és jobb lett. A méhszájam 2210. (ez hétfői eredmény)

Szerintetek menjek be a kórházba vagy kell valamit csinálnom?

Bocsi, csak első baba és nem tudom, hogy mi mikor normális. Köszi a segítségeket

2009. márc. 11. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem hívd fel az orvosodat és kérdezd meg a véleményét. Nekem olyan volt kb.ennyi idősen, ha sokat ültem, akkor feszült az egész hasam (tényleg ilyen jósló elő fájás szerűek, csak nem rendszeresen, de nagyon kellemetlen volt) és ha feküdtem, nekem is jobb lett. De azért Neked is megnyugtatóbb lenne szerintem, ha ezt az orvosod mondaná ki, esetleg megnézne. Még korai lenne az igazi jósló fájás, de megnyugtatásul, mindenképpen hívd fel!
2009. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!