Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Mostanában...

28 hetes vagyok. Mostanában elég erőteljesen rúg és nyomja ki magát a babám, de annyira, hogy már fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy befordult a babám, mert most már nem úgy érzem ahogy eddig, valamint mostanában inkább felül, a köldököm és a bordám között érzem jobban. Mintha ott nyomná ki a popóját. Előfordult már hogy egész kellemetlennek éreztem már a mozgását, amikor beindult, de amióta itt fent érzem már szabályosan fájni szokott. Ez mennyire normális? Kezdek aggódni. Kb 2-3 napja van ez.
2011. máj. 11. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok és kb. 4 hete érzem/van ugyan ez.

Semmi bajom/bajunk nincs. Még nem akar elindulni a világ felé.

Egyszerűen helyezkedik, mozgolódik. Nekem is sokszor kellemetlen, de akkor odarakom a kezem és simogatom a hasam. Akkor ált. abbahagyja, vagy máshova 'kuporodik'.

Amikor eszem, akkor szokott leginkább fent aktív lenni .. akkor megkérdezem tőle, hogy ízlik vagy nem? Elkommunikálgatunk :DDDD

2011. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia 28 hetes vagyok es nekem is ugyan ez vam!! de nekem meg lent is anyira nyomja a szemeremcsontot meg inkabb a jobb oldalomat hogy mar allig birok fel alni ha leultem): ugy hogy meg a vesem is faj neha ugy erzem hogy aszt is nyomja meg a gyomromat is !!nem vagy egyedul!!
2011. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem fájni nem szokott, csak néha kellemetlen. Meg az, hogy ráhelyezkedik a hólyagomra, na az igazán kellemetlen. :) Még ott tartok, hogy örülök az intenzív mozgásoknak. Amúgy az enyém is befordult már, és remélem most már nem helyezkedik sehova.

30 hkm

2011. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, ez teljesen normális, sőt, lesz ez még cifrább is. Van hogy annyira kinyomja magát a babám, hogy levegőt is alig kapok a fájdalomtól. De mindig azzal nyugtatom magam, hogy megéri. :) További boldog babavárást! 36 Hkm
2011. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 28 hetes vagyok, viszont én meg kb. 3 hete lent szoktam már érezni és fent már nem igazán. Az sem tartott sokáig, kb. 2 hétig. Az az időszak nekem is kellemetlen volt, nagyon erősen rúgta a jobb oldalamat, aludni sem hagyott. Én nem tudom, hogy nekem hogy helyezkedik. Az is lehet, hogy az enyém farfekvéses most és a lábacskáival tapos lefelé?
2011. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez babánként változik. Én 34 hetes vagyok, de nem fáj, ha a babám mozog.
2011. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét babámnál nagyon fájt amikor mozogtak, most várom a harmadikat és már előre rettegek, én sokszor sírtam is, mert volt, hogy egy-két órán át, bizony!!! le sem állt...és most hogy már a kicsi másfél éves, megértem, hogy mi volt ez a nagy mozgás...most sem tesz másképp, kis motolla...ne aggódj!!!
2011. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!