Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyúan fáj a hasam! Mit...

Iszonyúan fáj a hasam! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok eddig is sokat fájt a hasam, de egy hete kb olyan szinten, hogy reggel szó szerint nem bírok kimászni az ágyból mert ha megmozdulok belém áll a fájdalom és csak görnyedni tudok! Van hogy görcsöl van hogy hasogat, magne b6 néha segít néha nem!

Van egy másfél éves kisfiam is és nem fekhetek egész nap, de nagyon durván fáj!

Doki megvizsgált azt mondta nem lát semmi bajt, baba rendben van ne aggódjak! Oké de attól még nem fog kevésbé fájni!


2011. máj. 12. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Jujj, pedig ennek valami oka lehet. Szerintem nem normális, hogy épp ennyire fájjon.

Keményedsz is?

Nem kellene megkérdezz egy másik dokit is?

2011. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem keményedek csak fáj... :(
2011. máj. 12. 10:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemrég váltottam orvost mert az előző le se tojt, ezt az orvost szeretem alapos, de azt mondja nem lát gondot...
2011. máj. 12. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 17 hetes vagyok, és elég sokat fáj nekem is a hasam. Dokim annyit mondott, hogy napi 3*2 magnézium, és sok pihenés. Lányom mellett megoldhatatlan.

Előző két terhességem alatt is sokat fájt, azt mondták, lehet hogy korábban fognak születni, de még túl is hordtam.

2011. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy nem lesz gond, az első babával nem volt ilyen gondom...
2011. máj. 12. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:

A Magne B6-ot én már régen elfelejtettem! Alig van benne Mg!!!

Helyette a Béres féle Mg+B6-ot szedem, amiben egy szemben(!) van 250 mg Mg, szemben a Magne B6 60 mg-jával...:(

Reggel-este szedd, meg mellé 500 mg-os Ca pezsgőtablettát és el fog múlni. A másik kicsikéd emelgetését pedig bízd másra... Most az nagyon-nagyon nem kellene!

Én is így voltam, a javasolt terápiára 2 nap alatt elmúlt!!!

2011. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!