Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem furcsa? Akik rosszul...

Nem furcsa? Akik rosszul voltak terhesség alatt? Miért lehet?

Figyelt kérdés

egész éjszaka mocorgott a babám,elég kellemetlen volt.én meg ugy érzem mintha olyan fitt lennék h bármit meg tudnék csinálni akár egy tankot elhúzni vagy akármi. :)

pedig nagyon sokat fáj már a combom között hüvelyemnél,jóslóim,keményedéseim is vannak...mi lehet?

33+1km


2011. máj. 14. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ébredezik az "anyatigris", aki mindenre képes. :) Jó ez így. :)
2011. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha ki akarna jönni nem lelassul?
2011. máj. 14. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Fészekrakó ösztön lehet. Ilyenkor állandóan készülődik az ember, a fáradtságot sem érzed, csak az lebeg a szemed előtt, hogy minden meglegyen, készen legyen, mire megérkezik a baba. Sokan milliószor átrendezik a szobát, szekrényben a ruhákat, mindig találnak valami tenni, vásárolni valót. Valahogy így készül a szervezet arra, ha meglesz a baba és éjjel-nappal 23 óránként kelni kell hozzá :) Minden jót!!
2011. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, egyik nap csak feküdtem volna, másnap meg mintha én lennék a Szupernő. Tök jól éreztem magam, pakoltam, mentem, csináltam mindent. Ez nekem amúgy 38 hetesen volt. Azt hittem szülés is lesz a végén még, de csak a 41. héten szültem.
2011. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!