Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnoki SZTK-val kapcsolatban?

Szolnoki SZTK-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2hét múlva megyek először orvoshoz, akkor kb 7hetes leszek. Ott hogy történik a vizsgálat? Ulttrahangnál adnak képet? Leírnátok nekem mindent, hogy ott mi hogy működik?:)

köszi:)


2011. máj. 14. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hááát...én még nem voltam ott vizsgálaton,de azt hallottam elég tahók!Egyik ismerősömet felsértették elég szépen!(ő nem terhes)Miért oda akarsz menni?Ott van a dokid vagy csak úgy?Ha nem fontos én inkább a Hetényibe mennék a helyedben!De tényleg csak a hallottak alapján tudom ezt mondani!

Amúgy gratulálok a babához!:):)

2011. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már voltam ott vizsgálaton de soha többet!Durvák,és iszonyat bunkók az emberrel!Ott csak megvizsgálnak utánna kiküldenek a hetényibe uh-ra! De azt tudom mondani ott se várj tul sok jót! Képet esetleg akkor adnak ha kifogsz egy dokit,akinek esetleg nagyon szuper kedve van,egyéb esetben nem valoszinű.Most már viszonylag jóbb is mert mult évben szereltek a kismama feje fölé egy tv,amin láthatsz dolgokat,de olyan gyorsan vizsgálnak hogy szinte nem fogsz semmit látni!!Én a helyedben arra a 3 kötelező uh-ra magándokihoz mennék!
2011. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hetényibe? Nincsen saját orvosom(nincs rá pénzem) ezért szeretnék sztk-ba menni. Mert most akkor ne az sztk-ba menjek? Bocsi az értetlenkedésem miatt:D
2011. máj. 15. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vok!

Sztem ne oda menj!A Hetényibe is ingyenes a vizsgálat én úgy tudom,és ott sem várnak feltétlen tárt karokkal mindig,még is ha választani kéne én tuti oda mennék!:)

2011. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Előbb mindenkép az Sztk-ba kell menni! Ott elmondod hogy ekkor és ekkor jött meg utoljára,csináltál tesztet! Megvizsgálnak de nem csinálnak ultrahangot! Adnak leletet,és mondják hogy kérj időpontot a Hetényibe Ultrahangra. Az ultrahangra a lelettel jelentkezhetsz!Arra készülj fel hogy borzalmasan sokat kell várni mind két helyen!Ha egyéb kérdésed van kérdezz nyugodtan..Arra az Sztk-ban vigyázz hogy ne Kellerr Emese vizsgáljon! Nagyon durva nő létére,három napig görcsölt a hasam!
2011. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!