Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti napokban mindenk...

Szülés előtti napokban mindenképpen távozik a nyákdugó, és leszáll a pocak? Ki milyen jelből tudta, hogy már csak napok kérdése a szülés?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a has már leszállt?

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2011. máj. 14. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, a link nem lett jó.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. máj. 14. 21:06
 2/8 A kérdező kommentje:

Harmadjára csak sikerül:))

[link]

2011. máj. 14. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem szállt le,fent van.
2011. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem. De ezt előlről kell látni.
2011. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nyákdugó szülés előtt 3 órával ment el, de ez mindenkinek más. A pocid a képen még nincs sztem lent, azt tuti fogod látni magadon. Alig tudtam felemelni a lábam.. :) A mamám úgy mondta, h egyszercsak kényelmesen befért a tenyere a melle meg a hasa közé :) Aki vizesedik, annak a szülés előtt napokban sokkal jobban fog. Könnyű szülést kívánok neked! :)
2011. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem szállt le.

Nekem abszolút nem szállt le, fent volt végig. A szülés magzatvíz elfolyással indult, akkor távozott a nyákdugó is, de még akkor is fent volt a hasam :) Ja, és a méhszájam is TELJESEN zárt volt, még a magzatvíz elfolyás után 2 órával is. ....de 20 órával később megvolt a kisfiam! :)

Ne aggódj! És nagyon helyes pocakod van :)

Könnyű szülést!

2011. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok:))
2011. máj. 15. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!