Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, hogyan...

16 hetes vagyok, hogyan mondjam el a tanfolyamon a többieknek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Már látszódik a pocakom, de eddig a réteges öltözködés miatt nem vették még észre, plusz csak most kezdett el nőni a hasam. Mindig mondják, hogy menjek velük én is piálni ide-oda, én meg mondom, hogy oké majd egyszer elmegyek... szóval nem kötöttem eddig az orrukra, hogy baba lesz. Menjek be csak simán egy testhez álló felsőben, és ne mondjak semmit, majd észreveszik? Vagy mit kellene mondanom? : "Sziasztok, terhes vagyok!".

Jó nagy a problémám, mi? :))

De azért segítsetek :)


2011. máj. 17. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A babát várok talán kedvesebb elutasítás.
2011. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tinker Bell ***** válasza:
45%

Kezdj egy olyan beszélgetést, hogy ki mit csinál a tanfolyam után, ki mihez kezd és amikor rád kerül a sor, akkor mondd, hogy te bizony babázni fogsz. :)


Gratulálok! Bár én is ilyen mondattal mehetnék be a suliba!

2011. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bemennék egy szűk felsőbe, biztos le esne az álluk,szerintem tökjó buli lenne látni a ledöbbent arcukat:-))
2011. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én az osztályfőnöknek mondtam el először, és megkértem hogy segítsen elmondani a többieknek.Mondjuk ez esti OKJ képzés volt nem tanfolyam. Szóval az osztályfőnök az egyik órán mondta a többieknek hogy én szeretnék valamit elmondani nekik. Akkor felálltam és elmondtam. Nagyon örültek neki, nagy kő esett le a szívemről...mert tök izgultam.Utánna kaptam tőlük mindenféle ajándékot, babaruhát stb. Egyébként ez egy csodálatos dolog, ne szégyeld. Nyugodtan állj ki és mond el.
2011. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem is szégyellem :)

csak tudom, hogy majd jönnek a hülye kérdések, hogy tervezett volt vagy csak becsúszott? eddig miért nem mondtam el nekik? stb...

2011. máj. 17. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a testhez simuló ruha mellett voksolok :) Akkor úgy is megkérdezik, hogy mi a helyzet...és elmondod. Esetleg mondhatod azt, ha kérdezik, hogy eddig miért nem szóltál, hogy picit babonás vagy és addig, amíg nem száz százalék, h megmarad, nem akartál senkinek szólni! De most már hivatalosan is örülhetsz, úgyh mindenki orrára kötheted :) Az ilyen fajta kérdésekkel (tervezett volt-e, stb) így is úgy is találkozol, ha még sulizol, úgyh kénytelen leszel válaszolgatni, de sztem ez nem olyan nagy tragédia :) Üdv
2011. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!