Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell ügyelnem, ha nagyon...

Mire kell ügyelnem, ha nagyon mélyen tapad a méhlepényem?

Figyelt kérdés
12 hetes koromban elkezdett ömleni belőlem a vér. Ekkor kórházba kerültem. A babának szerencsére nem lett baja. 15 hetes koromban kiderült, hogy mélyen tapad a méhlepény, most 17 hetes vagyok és hetente barnázok kb. 1-2 napig, nem akar elmúlni. Ma UH-ztak ést szintén megállapította a doki, hogy nagyon mélyen van, ezért barnázhatok. Azt mondta vigyázzak magamra, mert leválhat. Mégis pontosan miket nem szabad csinálnom? Volt valakinek akinek mélyen volt megtapadva? Fentebb megy? Vagy már ez így marad? Lehet ettől császár?
2009. márc. 13. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Később a méh növekedésével feljebb húzódhat. Ez esélyesebb akkor ha csak a méhszáj közelében van. A császár akkor sanszos ha teljesen fedi a méhszájat. A lehetőség szerint minél többet kellene pihenned, feküdni, mert akkor nem a méhszáj terhelődik.
2009. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szigorúan feküdnöm kellet.10 hétig kórházban,aztán itthon is.Tilos volt a szex,az emelés,a hajolgatás,minden megerőltetés.Természetesen feljebb húzódhat a lepényed-nekem nagyon picit ment csak feljebb a terhesség végére.A "slusszpoén" hogy császárral szültem lepényleválás miatt-szerencsére megúsztuk mindketten élve,egészségesen. :) De császározni akkor szoktak még,ha fedi a lepény a méhszájat,vagy pont felette helyezkedik el.Kívánok mihamarabbi lepény-felhúzódást!Utána élheted tovább a normál életed,már nem lesznek megszorítások!Kitartás!

2009. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a növérem volt hasonló helyzetben. Ö ha jól emlékszem a 17. héten került korházba vérzéssel. Neki is mélyen tapadt, azt mondták a szülésig ott kell maradnia. Nagyon kibukott. Szigorú fekvés ellenében 3 hét után hazaengedték. Neki feljebb ment, szinte normálisra. Jövö hónapra van kiirva.
2009. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!