Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, még...

7 hetes terhes vagyok, még nem voltam orvosnál, és csak addigra kaptam időpontot, amikor már 10. hétben leszek. Ez okozhat problémát, hogy korábban nem lát orvos?

Figyelt kérdés
Előbre nem volt időpont és félek, hogy késő már a 10. hét. valaki nyugtasson meg :)
2011. máj. 18. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ugyan, dehogy!Nem attól fejlődik a baba, hogy látja a doki:)

Szóval nyugi, csak gondolkozz pozitívan, minden oké lesz, és mire mész már nagyon szépen fog látszódni:)

2011. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem leszel elkésve, ne aggódj! Az első fontos uh vizsgálat a 12. héten van. Védőnőhöz is bőven ráérsz elmenni a 10. héten. Úgyhogy nyugi! Gratula a babához!! :)
2011. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia , gratulalok neked es ne aggodj. En a 6. hetben vagyok es engem is a 10.hetben kuldenek el ay elso vizsgalatra.Az mondtak amikor idopontot kertemh ha jol vagyok es nincs semmi baj vagy fajdalom valami akkor nyugodtan varjam ki a 10.hetet, bar mar nagyon izgulok en is.

Ne aggodj a 10. heten valo vizsgalat normalis.

Boldogsagot

2011. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem okoz semmi problemat sott igy legalabb nem kell atelned a "jaj meg nem dobog a szive" korszakot
2011. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kerria ***** válasza:

az utolsó hozzászólóhoz jelezném, én a 6. hetes voltam az első vizsgálatnál, és látszódott a szívverése a hüvelyi UH-on. Bár gondolom ez mindenkinél másképp van, fejlődéstől függ, de ekkor már látszódhat.


Kérdésre a válasz: semmi gond, amíg nincs panaszod, görcsöd, addig teljesen jó időpont ez. :) Jó babavárást Neked is!

2011. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kerria, a barátnőmnek a 6 hetes UH-n még alig látszódott valami, szóval utána pár hétig annyira izgult, hogy nemigaz!Én mondtam neki, hogy ráér elmenni, de elment, izgult is rendesen...azóta persze megszületett az egészséges lánya.


Kedves kérdező, bőven ráérsz elmenni!gratula, és boldog babavárást:)

2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kerria ***** válasza:
Értem..., akkor én és az ismeretségi köröm szerencsések vagyunk, mert mindannyiunknál volt szívhang ez időben. Köszönöm a tájékoztatást, mindenképpen hasznos.
2011. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen voltam, mert elkezdtem vérezni. 2 doki nem látott semmit, kinevettek. Rá két napra a sürgősségin egy 3-dik doki mondta, hogy ne aggódjak, mert a babával minden rendben. Csak jó orvost kell kifogni.

Én legközelebb csak legfeljebb 8 hetesen megyek majd dokihoz, de Vácra, ha összejön, mert addigra már tutira látszódik, ha meg akkor sem látják vakok.

2011. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a lanyomnAL en is 6 hetesen voltam eloszor UH. on es mar volt szivhang:)

kerdezo! nyugi minden rendben lesz:)

2011. máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
en ezt a 6 hetes dolgot csak azert irtam mert itt millio a sirankozo kismama akik elkapkodva mentek orvoshoz...alltalaban van 6 hetesen szivhang de alenyeg az hogy e miatt a kerdezonek baromira nincs oka aggodni hoszen mar reg tul lesz rajta...sokan nagyon kotekedo hangulatban vannak ezen az oldalon...neha nem lattok at egy valaszon es maris jon a "de ez nem igy van kedves elozo valszolo" replika
2011. máj. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!