Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babámnak gyermekteát...

Ha a babámnak gyermekteát szeretnék főzni, előtte ki kell forráznom a vizet?

Figyelt kérdés
Cukrot, citromlét szabad tenni a teába, vagy csak úgy "natur", adhatom neki?
2009. márc. 13. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én forralt vízből csinálom és nem teszek bele semmit.

Mennyi idős?

A cukor sem, és a citrusfélék sem biztos, h jót tesznek neki.

2009. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy éves korig forralni kell a csapvizet bármit is készítesz neki.Nem írtad milyen idős,de világosra készítsd el neki,épp csak belemártod a vízbe és kész.Én citromot nem tennék bele,és cukrot se ha megissza anélkül,ha nem akkor csak picit.
2009. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos, idáig ment a szoptatás, de most szeretném kipróbálni nála a teát is. ha natúr, nem lesz túl ízetlen szegénynek?
2009. márc. 13. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. De ha gondolod, tegyél bele egy kis cukrot. Van, aki ellenzi, más meg nem.

Mi most már Hipp-es granulátumos teát iszunk, abban is van cukor, de az én lányom sem a vizet, sem a natúr teát nem volt hajlandó meginni. Így örülök, h ezt legalább megissza.

/első voltam/

2009. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni:

Mecsek teát szoktam natúrban csinálni (cukor és minden más nélkül), de az én lányom utálja. A rendes teát is minden ízesítő nélkül csinálom, de csak egy pillanatra lógatom bele a filtert, h egy pici színt kapjon, azt néha megissza.

Nem tudom, Te milyet akarsz, mert azt nem írtad, de szerintem ha teszel bele egy pici cukrot, lehet, h jobban megissza. Mindenesetre először próbáld minden ízesítés nélkül, az volna a kicsinek a legjobb.

Kamillát viszont ne adj minden nap, mert gyógyszernek minősül! Ha mégis azt adnál, akkor tudd, h cukorral hashajtó hatású! (1 dl víz + 2 kk cukor)

(ismét első voltam)

2009. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!