Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a kedvenc leány nevetek?

Mi a kedvenc leány nevetek?

Figyelt kérdés

Most tudtuk meg, így a 27. héten, hogy kislányunk lesz és egyszerűen nem találok neki nevet. Semmi nem tetszik. Bejelöltem kb 10 nevet az utónév jegyzékbe, de 2. olvasásra már alig marad 3-4 darab. Alíz, Csenge, Dalma ezek tetszenek a legjobban. Szóba jöhetne még a Laura, Hanka, Emese, talán a Liliána.

Segítsetek, kérlek, nektek milyen nevek tetszenek?

Annyi szép fiú név van, de lány...


2011. máj. 19. 09:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Szia!

A Fruzsina nevű válaszoló vagyok. Igen, bevallom őszintén sokszor nem lehetek elég hálás ezért a névért mert mindig megdicsérik és nekem is nagyon tetszik. Lehet, hogy a listámon rajta lett volna ha nekem nem ezt a nevet adják! :)

2011. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy neked nagyon tetszik a neved és a Fruzsibabás hozzászólót sem akarom megsérteni. De ez volt az egyetlen név amit párommal egyöntetűen zártunk ki a név választás legelején. Utána jöttek az Ivettek, Noémik, Nikolettek, Melindák és szinte az összes női név a naptárból.

A Csenge a becézés hiánya miatt nem tetszik, az Emesével nekem nincs gondom, az Alízt jól lehet becézni.

Nem tudom. Nincs még mindig ötletem. Még mindig abban bízom, hogy találok majd egy nevet, amire azt mondom, hogy igen ez ő.

2011. máj. 19. 12:06
 23/37 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Dorina lesz,de a Dominikában a Debórában és a Jázminban is gondolkodtunk.
2011. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!

Ezt igazából nem Neked írtam, mint ötletet és attól mert Neked nem tetszik ez a név még másnak tetszhet. Csak leírtam h engem így hívnak előttem pedig egy válaszoló h a kislányát is így hívják. És én is egyetértek azzal, hogy a lánynevek közt sokkal több szebb név van mint a fiúnevek között. Szerintem Neked sem esne jól, ha azt mondanák a nevedre h ezt zártuk ki legelőször ... Minden névnek megvan a maga szépsége és szerintem ez a név nem olyan szörnyű. De mind1 végülis.

2011. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Aliz,Jázmin,Liliána nekem ezek tetszenek.Amúgy szerintem rengetek szép lány név van én inkább fiút nem találok szépet.
2011. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
27%

a fruzsibaba anyukája vagyok.


engem nem zavar hogy nektek nem tetszik ez a név.


TE KÉRDEZTED KEDVES KÉRDEZŐ HOGY MIK AZOK A LÁNYNEVEK AMIK A KEDVENCEK ÉS TETSZENEK..


akkor nem kell kérdezni...

adj olyan nevet amilyet akarsz.

2011. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
27%
Én is ezt mondom, szerintem elég illetlen dolog ilyet mondani egy másik embernek, hogy na ezt az egy nevet zártuk ki de ezt már a legelején. Hatalmas nagy illetlenség. :) Még ha nem is tetszik Neked ez a név, hiszen nem tetszhet mindenkinek minden név, akkor tartsd meg a véleményedet ezzel kapcsolatban. Mert hidd el, Neked sem esne jól ha valaki meghallaná a neved és azt mondaná, kizárt h ezt a nevet adjam a gyerekemnek... Gratulálok :)
2011. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

A 11.52-es vagyok. A lényeg,amint látod, senki nem tud helyetted dönteni. Én úgy választottam a fiaim nevét,hogy tetszett egy pár név,de pl. volt közte olyan,amit mégsem akrtam,az volt az érzésem,hogy nem hívhatják így a fiam. Pedig a név tetszett. Amikor megszülettek (ikreim vannak),rájöttem miért volt így. Mert annyira azok a nevek illettek rájuk,amiket választottunk,hogy hihetetlen. Mivel kétpetéjűek,nem is egyformák, és néha belegondolok mi lett volna,ha nem ragszkodom ahhoz,hogy melyikük melyik nevet viselje. Hát,nagyon nem tudnám elképzelni és ebben idegenek is megerősítenek.

Ezel csak azt akarom mondani,hogy hallgass a megérzéseidre,az a legbiztosabb! Ha pedig már eldöntötted,max. olyanban lehet sztem tanácsot vagy véleményt adni,hogy a vezetéknevetekhez melyik illik jobban. Szóval én még mindig kíváncsi vagyok:)

2011. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Szia!Mi pont fordított helyzetben vagyunk.Rengeteg lány név tetszik,viszont fiú meg alig!Kislányomnak Zoé Dorina a neve,és most a 2babánál pedig,ha lány lesz ezek közül választunk.:Réka,Sára,Eszter,Anna,Borbála,Csenge,Adrienn,Nikolett.
2011. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
2 hét múlva születik a kislányom és Izabell lesz a neve és Bellának fogjuk hívni. Egyébként elég hülyeség ilyen kérdést kiírni, mert mindenkinek más az izlése. De ezzel nincs is gond. De ha egyszer kiírsz egy ilyen kérdést, akkor ne sérts meg más embereket. :(
2011. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!