Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg vagyok fázva. Ez okozhat...

Meg vagyok fázva. Ez okozhat gondot a babámnál?

Figyelt kérdés
3 napja hogy náthás vagyok.Nem merek bevenni semmi gyógyszert.Szerdán megyek tanácsadásra és akkor szólok majd az orvosnak.Nyugtassatok meg ugye nem lehet baj?!Igyekszem sok gyümölcsöt enni, de nem nagyon javulok.Előre is köszi a válaszokat!
2009. márc. 14. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oscillococsinum,arc gőzölés,lakásban párologtatás,napi 100 mg C vit.,kakukkfűszirup.Ha nagyon fáj vmid 1/2-1 szem Algopyrin.Amíg nincs lázad nincs gond.
2009. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az algopiryn nem veszélyes a bébire?Lehet hülyeséget kérdezek de nemtudom,teljesen tudatlan vagyok.És köszönöm szépen a válaszodat.Amúgy kamillateával gőzőltam az arcom.
2009. márc. 14. 12:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Ritkán,ha nagyon muszáj vehetsz be.Én császárral szültem és pl a kórházban 5 napig kaptuk a többi gyógyszer mellé a napi 1 Algp. injekciót.Patikában érdeklődhetsz homeopátiás szerek felől.Az Oscillo. is ilyen.
2009. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
+ ihatsz gyógynövény teákat is.Hársfa,fodormenta,borsmenta,c itromfű,csipke mézzel.Terh alatt az orbáncfű kerülendő.
2009. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős babás vagy, mert 12 hét alatt nem ajánlott semmiféle gyógyszert használni, beveni. Én kb.10 hetesen voltam megfázva, nekem a doki azt mondta igyak sok teát citromos-mézes teát, egyek sok levest és sok gyümölcsöt, 1 hét alatt rendbejöttem.

Boldog babavárárst:)

19 hetes kismama

2009. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hogy megírtad ezt nekem.Épp készültem hogy beveszek egy algopirynt.Még nemtudom hogy hány hetes várandós lehetek,mert most tudtuk meg csütörtökön és uh. csak hétfőn lesz.Köszönöm mindenkinek.
2009. márc. 14. 12:56
 7/11 anonim ***** válasza:
12:46-os vagyok, még annyit hozzátennék, hogy próbálj meg a lehető legtöbbet pihenni, mielőbbi gyógyulást:)
2009. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Még lenne egy kérdésem.Ha orrsprayt használnék?Vagy az sem ajánlatos még ilyen korai szakaszban?
2009. márc. 14. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Sima tengervizes nem árt.
2009. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12:46-os vagyok, Stérimar orrsprayt vegyél tengervizes én is ezt használtam kismamáknak és csecsemőknek ez ajánlatos, valami 1500Ft körül van gyógyszertárban kapható, nekem bevált:)
2009. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!