Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok, a...

34 hetes terhes vagyok, a babám még nem fordult meg hanem farfekvésben van. Szerintetek még megfordulhat e? ha nem akkor mi lesz vagy lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé nagy bébi már, kisfiu, és remélem még megfordulhat. Nem? Mozogni nem mozog sokat inkább helyezkedik. Még azt vettem észre hogy egy nap 15 percet egy végben mozog aztán meg semmi.És a tiétek Ilyenkor?
2011. máj. 22. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 34 hetet. Nekem is faros a babám, Ő se sokat rugdos,inkább furakodik,hullámzik a hasam tőle. Nekem apró a pocim,még nem tudom mi lesz a neme. Remélem kapsz használható választ! Mikorra vársz?
2011. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát csak a hónap végére hivtak a védő nőhöz és még plusz hogy külföldön is élek
2011. máj. 22. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém meg sem áll... 3 hete faros volt, de hogy most hogy lehet... fogalmam sincs. Nem tudom mit csinál egész nap, de valamin nagyon dolgozik... :D
2011. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még megfordúlhat. Ha pedig nem tenné is, akkor a doki kivülről tud neki segiteni, hogy megtegye.

Te is késztetheted megfordulásra, ha négykézlán állsz és a fejed leteszed egy párnára. Ezt a Mamák és babák cimű könyvben láttam.

Sok sikert!

31hkm

2011. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én egyik ismerősömnél utolsó nap fordult meg és rá 1napra mentek szülni.de mikor én szültem előttem szült egy kismami farosan,doki szerint így is meglehet,csak kicsit lassabb.
2011. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugalom! A babó az utolsó pillanatban is megfordulhat! Neked pedig van még bőven időd a szülésig!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,23h.km.

2011. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!