Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy vezetéknévhez milyen...

Nagy vezetéknévhez milyen lány vagy fiu keresztnév illik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Ivó??:))
2009. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Nagyok vagyunk :D:D

A fiúnk Marcell lett. A lányunk majd Emma Sára lesz. De sztem a hosszabb és különlegesebb nevek is illenek. Valamelyik oldalon van névválasztó z is jókat ad ki. Azt hiszem a www.babazo.hu oldalon.

[link]

2009. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A Nagy Barna Farkas és a Nagy Cézár Hadúr alapból le lett szavazva :)))
2009. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg. Amik nem illenek hozza: Nagy Virag, Nagy Palma, Nagy Mercedes, Nagy Piroska, Nagy Almos, Nagy Arpad, Nagy Napsugar, Nagy Dalma...stb.

Amugy ehhez a nevhez sok nev illik, nekem a kedvencem az Eszter es a Marcell, Kristof, Botond.

2009. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

lány nevek:Diána,Bianka,Dorottya,Délia,Nikolett

fiú nevek:Bence,Bálint,Milán,Ármin,Ákos

2009. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Nagy Nóra, Nagy Norma. Ugyanolyan betűvel kezdődő nevek illenek hozzá nagyon.
2009. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagy Nikolett, Nagy Norbert

Akár az is lehet, hogy ha aprócska termetű lesz a lányotok v. fiú, akkor ahhoz passzoló név praktikusabb (becézhetőség szempontjából stb.). Én nőként (anyaként) közel 190 cm vagyok és biztosan van olyan név, ami nem illene hozzám...

2009. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mónika vagy Tamás
2009. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fiunév: LEVENTE, BOTOND

Lánynév: NOÉMI, A VIRÁGOT NEM ÍROM, MERT AZT LESZAVAZTÁTOK, EMMA, HANNA, KRISZTINA

2009. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is a Nagyok közé tartozom. A fiam Olivér, és most 16 éves. Az a véleménye,hogy szereti ezt a nevet, jó választás volt.A férjem Tamás, a tesója Lóránt.

A sógoromék most ávrnak babát, nekik Karina lesz a lányuk.

Szerintem minden név jó, habár amiket felsoroltatok valóban kissé....cikisek lennének. Pl. Nagy Ivó: ezt zártuk ki elsőnek.

Ráadásul az Olivér nem is olyan gyakori név, igy az osztályban, táborban, vagy egyéb közösségben ahol egyébként tömegével vannak Nagyok, még sosem "ütköztün k".

2009. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!