Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hetes terhes vagyok ma,...

16. hetes terhes vagyok ma, tegnap óta érzek a hasam aljában pici csiklandozásokat, a babó az igaz?

Figyelt kérdés

mert ez már most folyamatos és nagyon furcsa érzés, ilyet még nem éreztem soha!

mikor ülök, mikor fekszek akkor is érzem. de még apró, iciripiciri kis pöccintést is...:-D


2009. márc. 15. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez már a baba lesz,mert ez a csiklandozós érzés jellegzetesen babás jelzés.
2009. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 16 hetesen kezdtem érezni. Aztán egyre biztosabb lettem benne, hogy ő az.


21 hetes kismami

2009. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Van egy jó hírem.Szerintem is a picid mocizását érezhetted,és ez egyre jobb lesz,a vége felé meg szinte fájni is tud.

De nyugi,ez nagyon kellemes fájdalom.Én 15 hetesen kezdtem érezni,hogy jelzi: ,,Anyu itt vagyok"

További jó babavárást,és örömteli perceket!

34 hetes Kismami.

2009. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
képzeljétek mocorgott a hasam, enyhén megnyomtam h miért mozognak a beleim, biztos wcre kell mennem, és abban a pillanatban a küldököm alatt megrúgta a drága kicsi kincsem a középső ujjamat!!!! CSODÁLATOS ÉRZÉS VOOOLTT!!!
2009. márc. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!