Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy minden Wondfo...

Létezik, hogy minden Wondfo terhességi tesztem szellemcsíkos?

Figyelt kérdés

Már a 3. tesztet csináltam ma (kétnaponta csináltam) és mindegyiken látok második csíkot, de valami iszonyú halványat. Gondolom hogy ennyi idő alatt már erősödnie kellet volna a vonalnak nem? Ennyire rosszak ezek a tesztek? :(

Az első kettő amúgy nem volt fotózható, a mai már látszik képen is, de nagyon halvány... :(


2011. máj. 24. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most ezt a márkát vettem, nagy bizalommal. Nekem ma meg a tesztem olyan volt, hogy fehér csík jelent meg a pozitív helyén csak néztem, hogy mi az, aztán feltünt, vagyis úgy nézett ki mintha valami odaszórodott volna:) Ovutesztet is ilyet vettem az jó volt, akkor volt pozitív amikorra a ciklus.hu számolta. Nem tudom milyen ez a márka.
2011. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindíg két márkát szoktam venni.

Nekem a Gabriel vált be.

2011. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon-nagyon akarom látni azt a második csíkot, akkor minden teszt, amit eddig próbáltam szellemcsíkos, mert mindre képes voltam a fehér semmibe árnyékokat képzelni, itt-ott volt is valami maszat.

Mikor tényleg terhes voltam a Wondfo 9 dpo-n negatív volt, de 11. dpo-n már egyértelmű pozitív lett, nem kellett forgatni, keresgélni a csíkot.

Nálam ez a teszt volt az, ami a legkorábban mutatta a babát. Szorítok, hogy nálad is erősödjön az a csík!

2011. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak ajánlani tudom, nekem mindig egyértelmű volt.
2011. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!