Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+5 napos kismami vagyok es...

26+5 napos kismami vagyok es mar a masodik napja,hogy gyomrofajassal kuszkodok. Ez normalis? Egy kicsit meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Ezt megelozte par nappal a gyomoreges.Arra kaptam savlekotot de most meg gyomorfajasom van.Ha eszek akkor azert,ha nem eszek akkor azert.Probalok keveseket enni de akkor is nagyon rossz.Hanyingerem is van.Tegnap este hanytam is de nem jott semmi csak slejm.Mitol lehet ez?Leginkabb fekve tudok megmaradni,akkor nem faj.A babam mocorog rendesen azzal nincs baj.Csutortokon megyek dokihoz.Mit tud ezellen tenni?Vagy en mit tudok?Koszonom a valaszokat elore is.
2009. márc. 15. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tegnap pont sav miatt volt wc csésze ölelgetés...ez sajn a terhesség velejárója..egyidős terhes vagyok veled..sav miatt lehet gyomorfájásod....probálj valami lugosat enni,nekem a tej szokott segiteni,vagy keksz,kenyér evészet...
2009. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Gyomorsavra állítólag nagyon jó a körte. Próbáld ki, mielőtt egy csomó orvosi ketyerét tömnél magadba. De ha nem múlik sincs miért szerintem aggódnod, mert a baba méretei indokolttá tehetik ezt az állapotot. Vagy szokták mondani, hogy nagy hajú baba lesz és az zavarja a gyomrodat:-)...de szerintem ennek nem igazán van valóság alapja. Jobbulást!
2009. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat!hat remelem nem ilyen marad az utolso 3 honapra.:) mindenesetre megfogadom a tanacsokat!:)
2009. márc. 15. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!