Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtétek már betörni a...

Elkezdtétek már betörni a melleiteket?

Figyelt kérdés
Az én anyukám azt mondta finoman nyomogassam a mellbimbóm, mert ha a kicsi rácuppan nem lesz kíméletes. 34 hetes km
2009. márc. 15. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Sosem hallottam még erről! Érdekes, de lehet benne valami. Majd érdeklődöm, hogy mások is csinálták-e. Lehet nem lehet rossz ötlet csinálni, ha valóban segít.
2009. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Szia



Nekem is mondta anyósom, aztán megkérdeztem a védőnőt és azt mondta, hogy nem szabad! Én betartom, nehogy valami baj legyen. 35 heteske

2009. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két gyerkőcöm van,mindkettőt szoptattam illetve szoptatom még a picit.Az elsőnél fájt a cicim,mert rosszul kezdett szopizni.A picikénél szinte csak egy kicsit volt érzékeny a cicim.Nem kell edzeni a mellett,tényleg nem szabad!Fontos a jó szoptatási technika,hogy a pici az egész bimbót+bimbóudvart bekapja!
2009. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne bántsam? Én is hallottam, hogy nem szabad, de azt gondoltam anyukám csak nem akar rosszat. Inkább nem bántom. Köszönöm a válaszokat
2009. márc. 15. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akart rosszat anyukád, csak náluk még ez volt a "módi". Nálunk már mást tartanak jónak:)

2009. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Én olyanról hallottam már hogy fogkefével kell dörzsölni a mellbinbókat...

De nem szabad stimulálni,mert akár koraszülést is eredményezhet. Én ezt hallottam.

2009. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Bizony, ahogy az előttem szóló írta, a mellbimbó nyomogatása, masszírozása beindíthatja a szülést! Én azt olvastam, hogy hideg vízzel mosd meg a melled és frottír törölközővel töröld meg, finoman dörzsölve. De ennyi és nem több, nem percekig dörzsizni. Én ennyit csináltam. Egyébként tényleg technika kérdése, hogy mennyire fájdalmas. Az első héten a babám vérhólyagot szívott a mellbimbómra, az első két hétben gyakran volt sebes, nem egyszer folyt a könnyem szopcsi közben. De aztán összeszoktunk, a mellem is megedződött, ma már akár fejen állva is tudnám szoptatni! :)


Boldog babavárást!

2009. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fejen állva szoptatni? :) Ez nagyon jó, el is képzeltem! hihi :) :)
2009. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A fogkefe az nagyon durva.

Aranyosak vagytok

Köszönöm a válaszokat

2009. márc. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!